Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, létezik, hogy az...

Lányok, létezik, hogy az ovulációs tesztem 1 pozitív nap után negatív legyen utána megint pozitív? Másnak is volt már ilyen? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szió,

nem ismerem az ovu teszteket, azt tudom ajánlani, amit én is használtam már - Romed terhességi gyorsteszt.

Gyors, pontos, teljesen higiénikus és megbízható, szerintem egy jó teszt ami már többször bevált a barátnőimnél is.

Szerintem próbáld ki azt! (patika, webáruház - mindig elérhető)

2012. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem végig így volt, kiderült magas az LH szintem és ez Pco-ra utalt nálam
2012. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
PCO-m van, akkor ez is attól lehet...pedig így próbálom belőni mikor lehet peteérésem.
2012. jan. 24. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
felesleges pénzkidobás az LH teszt ilyen esetben. Próbáltad már a hőmérőzést? Nekem az segített:)
2012. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbálom azt is, de nem fix időben ébredek és van,hogy éjjel fel kell kelnem a kisfiamhoz.
2012. jan. 24. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!