Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átlag 28-3 napos ciklusnál...

Átlag 28-3 napos ciklusnál 11-dik ciklusnapon ovuláció nem korai? Most kezdtem ovutesztet használni.

Figyelt kérdés

Petefészek fájdalmam mindig a 16.ciklusnap körül volt, így azt hittem akkor van az ovulációm.

Most kezdtem ovutesztet használni, és tegnap a 11. ciklusnapon a tesztcsík jóval erősebb mint a kontrollcsík! Ma ugyanakkor délután teszteltem megint, a tesztcsíkom halványabb mint a kontrollcsík (még mindig erős, de halványabb).

Akkor ez azt jelenti hogy nekem a 11. ciklusnapon van az ovulációm?? Ez normális?


2012. jan. 24. 17:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, 28-35 napos ciklust akartam írni!!
2012. jan. 24. 18:17
 2/3 anonim ***** válasza:
A pozitív utáni negatív napon van az ovuláció, úgyhogy a teszt alapján akkor ma van/volt. De kicsit valóban korainak tartom, még a 28 naphoz is, nemhogy a 35-höz..
2012. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 30 naposak voltak a ciklusaim, tök szabályosak, a baba mégis a 11. napi peteérésből lett (akkor voltunk együtt, utána műtötték a fogam, és onnan egy jó darabig nem). Belefér szerintem.


24 hetes kismama

2012. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!