Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap hormonprofilom lesz.23....

Holnap hormonprofilom lesz.23. napi vérvétel. Ha terhes lennék a hormoneredmények kimutatnák? vagyis a sok hormon mellett szerepel a hcg is? tudom hogy azt a magzta termeli, de mégis. Megnézik vagy sem? A 3 babaprojekten vagyok.

Figyelt kérdés
Az ovulációm a 15. napon volt. tehát azóta eltelt 9 nap. 10 naposat már egy terhesteszt is kimutatná.. a hőgörbém most nagyon klassz de tudom hogy a vége számít fent marad-e a hőm..ezért nem tesztelgetek előre..
2009. máj. 28. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hormonprofil vérvételnél néztek HCG-t, és elvileg a vérből már nagyon hamar megállapítható a terhesség, még a laboratóriumi vizeletvizsgálat előtt kimutatja. Szurkolok, hogy babás legyél, mi is a 2. kisbaba projektben vagyunk, és talán most összejött. :)
2009. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor nagyon nagyon drukkolok neked!!! köszi a választ! mi a 3. babán vagyunk. a kisfiam 2 éves lesz.. június óta nem szoptatom de néha van még tejcsordogálásom.. ezért lesz a hormonprofil is.

ha nem jön most baba az sem baj csak derüljön már ki hogy mi akadályozza a jövetelét..

megy a drukk! és jöjjenek már a kistesók mindkettőnknél!

2009. máj. 28. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előbbi válaszoló vagyok. Nekem vannak most tüneteim, nagyon nagyon feszülnek és fájnak a melleim, hirtelen hányingerek, rengeteg pisilés, és derékfájás. Csináltam már egy nagyon nagyon halvány pozitív tesztet, de csak hétvége körül nem várom, és már volt olyan, hogy a teszt sajnos becsapott. Úgyhogy nem merem magam beleélni, de ilyen mellfeszülésem pl akkor volt utoljára mikor szoptattam. :) Nekem is 2 éves a kislányom. :) Szurkolok nagyon nagyon Neked, hogy kiderüljön mi a helyzet!
2009. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a halvány pozitív teszt az már oké! főleg mert ilyen korán csináltad! a hcg csak akkor van ha baba van:) tudom nehéz ilyenkor magabiztosan örülni és nem is kell még hiszen én már úgy látom hogy hétvégétől 9 hónapnyi örömöd lesz majd és az azt követő sok-sok év..

nekem kicsit teltebbek a melleim, viszont egy kicsit érzékenyebbek, de nem hiszem hogy ez jelentene valamit.. na meg tagnap egsz nap émelyegtem és csak ettem, ettem ettem..de ez sem igazi tünet.. mivel mostanában elég sokat rohantam nem reggeliztem és az utóbbi két napom nyugis volt ráértem enni és biztosan csak ez furcsa a gyomronak.. hogy tele van..:)

hamarosan indulok a vérvételre.

ma reggel kicsit elbizonytalanodtam..csatolom a

hőgörbémet.. az előző két babámnál 37 felett voltam már ilyenkor de az alaphőm is magasabban volt..


[link]

2009. máj. 29. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!