Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja az utrogestan a...

Befolyásolja az utrogestan a hőt, ugye? Szóval, ha hőmérőzők mellette a ciklus második felében, akkor az értékek nem lesznek "reálisak"?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 22:24
 1/7 Manka68 ***** válasza:
55%
Igen, ilyenkor nem érdemes hőmérőzni, fals eredményt mutat.
2012. jan. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia Manka68! Köszi a választ! Ha ma elkezdtem reggel használni 2x1-et, akkor már a holnap reggeli eredményem is fals lesz, vagy 1-2 napig még kell, hogy attól felmenjen a hő?
2012. jan. 26. 07:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül érdemes mérni a hőt, hogy a ciklusod végén lásd, hogy fennmarad-e vagy leesik, amiből aztán lehet következtetni a továbbiakra.
2012. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az utro mellett is leeshet a hő?
2012. jan. 26. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utro mellett nem esik le a hő, ha van baba, ha nincs. Legalábbis nekem ugyanúgy fent maradt. És igen, emeli.
2012. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

08:17 vagyok. Nekem meg sajnos leesett a hőm és meg is jött a vérzésem. Bár én konkrétan nem Utrogestant szedtem, hanem Duphastont, de tulajdonképpen ugyanazzal a céllal.

Remélem, te sikerrel jársz! :)

2012. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Köszi a jókívánságot! :) Remélem, neked is összejön hamar a baba! :)

Tegnap elkezdtem használni, és ma már sokkal magasabb volt a hőm? Már attól lehetett?

2012. jan. 27. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!