Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van koztetek olyan, akinek a...

Van koztetek olyan, akinek a lugositas segitett teherbe esni? Ha igen, mennyi ido utan?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 09:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hat nem pont a terhesseg miatt de en gyakran lugositottam mert sokszor vagyok savas. Mikor eldontottuk hogy babat szeretnenk egybol ossze is jott.
2012. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És,hogy milyen módszerrel logosítottál?
2012. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én csak most kezdtem el lúgosító teát inni,mert hónapok óta próbálkozunk a babával.Engem is érdekelne a kérdés.
2012. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy mi a neve a teának?Hol lehet venni és mennyibe kerül?
2012. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

szia.én ma vettem a josi barát féle teát a dm-ben.

Én is szeretnék babát,de első körben azért vettem,mert vannak kisebb problémáim,ami miatt ajánlották a lúgosítást.sajnos tapasztalatom még nincsen...

2012. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És ez a tea vajon kihat a hüvelyi ph-ra is?
2012. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

szerintem igen,mivel az egész szervezeted ph-ja vonatkozik.

Babát szeretnél elsősorban? Arra nagyon jó a tengeri sós,ülő fürdő is.

Én ezt használtam protexin hüvelykapszula nőgyógyászati problémákra.Nekem bevált.

2012. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Oxigénes víz készítésére alkalmas szifont vettem,napi egy litert ittam belőle egy hónapon át.2 éve várunk gyermekre,most hármasikreim lesznek:)Hogy ennek köszönhető-e,nem tudom,de nem is érdekel:)
2012. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
huha:) gratulálok!
2012. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is a dm-ben vettem Joshi Barath féle lúgosító teát.Azt is mondják,hogy szódabikarbónás vizet is lehet inni.
2012. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!