Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek hónapokig...

Van itt olyan akinek hónapokig nem jött meg, viszont több tesz is negatívat mutatott, és a nőgyógyász sem látott semmit?

Figyelt kérdés

Aki így járt, azzal végül mi lett? Később megjött, vagy kiderült, hogy mégis terhes vagy csak ennyire nem lehetett észrevenni? Esetleg meddő lettél? Vagy kimutattak valamit a vérvétel után?


Csak kíváncsiságból kérdem, nekem 3 hónapja nem jön meg, 4 teszt lett negatív, és a hüvelyi ultrahang sem mutat semmit. Elküldtek vérvételre, jövőhéten megyek, szóval még nem tudok semmit. Stresszes sem vagyok, hogy amiatt legyen ez az egész.


2012. jan. 26. 13:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Ma van a 76. napja, hogy utolsó menzeszem elmúlt...
2012. jan. 26. 13:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Én jártam hasonló cipöben. Nem jött meg sokáig, uh nem mutatott semmit. Majd 150 napra megjött, akkor már a dokim uhon látott cisztákat a petefészkeken. A diagnózis PCO.

Nem vagy terhes, nekem nagyon gyanús, hogy te is pcos vagy. Nincs peteérés, így mensi sincs.

A vérvételböl meg tudják állapítani, hogy pcos vagy vagy valami más áll a háttérben.

12+6hkm

2012. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
.
2012. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!