Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A rózsaszínes-barnás folyás...

A rózsaszínes-barnás folyás az ovu után néhány nappal mit jelent?

Figyelt kérdés
Lehet ez a beágyazódás jele, vagy esetleg azt sejteti, hogy ebben a hónapban sem sikerült? (Február 5-6-ra nem várom)

2012. jan. 26. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nahh, pont ez van nálam is, és szintén 5-6 ra nem várom...Engem tegnap megnyugtattak hogy ovus vérzés, teljesen normális, bár nekem ilyen még sosem volt. Pont 14-15. nap volt, ma szinte semmi.. Nyugi, ez még nem azt jelenti hogy nem sikerült, sőt, ha jól idözitettétek, még picuri is lehet belőle!!
2012. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen mindig ovukor volt.
2012. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bevallom, kicsit bajban vagyok, mert a ciklus.hu tegnapra számolta ki az ovumat, de a vonalat már behúzta 19-re. :S tegnap óta van nálam ez a jelenség, akkor lehet, hogy mégis most van ovum?
2012. jan. 26. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most van ovuláciòd, akkor meg nincs semmi gond...s ha babyt szeretnél, itt a legjobb alkalom...
2012. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor rajta leszünk! :) Köszönöm!
2012. jan. 26. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 7-8.napra ovura beágyazódási vérzés volt a rózsaszín folyás!!Szurkolok :)

22hkm

2012. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!