Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára vártam a nemvártat. De...

Mára vártam a nemvártat. De eddig semmi. Azonban szokatlan mód most sűrű fehér folyásom van. Reménykedhetek még hogy baba miatt van vagy ez természetes csak nálam nem volt még ilyen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha késik,csinálj tesztet holnap!:)

Egyébként lehet sűrű folyásod a terhességtől!

2012. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem mondani, hogy ma csináltam egy tesztet (igaz napközben) és negatív lett! :(
2012. jan. 26. 18:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne csüggedj, nekem a 4. vagy 5. napon lett csak pozitív az első teszt, és igen, a fehér folyás jelezhet terhességet. Az utolsó trimeszterben tocsogni fog a bugyid, már bocsánat.

Szerintem reménykedj, és két nap múlva tesztelj újra!

Drukkolok! +++

2012. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én meg gratulálok. Egy icipicit még azért reménykedem.
2012. jan. 26. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Bocsánat, hogy ezt írom, de nekem egyik terhességem alatt sem volt semmilyen folyásom. Teljesen normális, átlagos volt, még tisztasági betétre sem szorultam.


Ezt most csak azért írom, mert lehet, hogy az erős túlzás, hogy tocsogni fog a bugyid...

2012. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

KEdves utolsó válaszoló, ne tartsd erős túlzásnak azt, ami veled ugyan nem történt meg, de a kismamák jó részével megtörténik. Ha neked nem kellett betét, és nem volt folyásod, akkor jó neked, és ennyi. Nehéz lenne biztatni egy reménykedő nőt?


Kedves kérdező, megírod majd, ha megjött, vagy ha lett egy pozitív teszted? :)

2012. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze megírom majd ha van valami fejlemény. A várandósság mindenkinél más. A kisfiammal nekem se volt egy csepp folyásom se, ezért is írtam ki a kérdést, mert szokatlan számomra. De ki tudja, hátha most ez egy jel! Köszönöm a biztatást, jelentkezem hogy alakulnak a dolgok!
2012. jan. 27. 16:44
 8/10 anonim ***** válasza:
na, van-e már jóhír?
2012. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
28án megjött. :( De 30án el is múlt. Szóval most nem értem mi van.
2012. febr. 2. 12:05
 10/10 anonim ***** válasza:

nahát! teszt, doki esetleg?

Talán még van remény, hisz ez elég furi!

2012. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!