Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Kaáliban lehet rögtön...

A Kaáliban lehet rögtön lombikkal kezdeni vagy mindenképpen inszemináció előzi meg?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már túl fiatal és az időt sem szeretném ezzel húzni.

Köszönöm a válaszokat! :)


2012. jan. 28. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!Attól függ,hogy mi a problémátok!Nekem petevezeték elzáródásom van így egyből lombik lett!Meg ha jól tudom sperma gondnál is lombik van!

Sok sikert hozzá!!!

2012. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha nincs olyan ok, ami kizárja az inszemet, akkor azzal kezdenek. Törvény írja elő. Nekem kettő volt, a koromra való tekintettel váltott a doki lombikra.

2012. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem kb. 8 éve volt hsg-m, semmi eltérést nem láttak. Azóta nagyon sok idő eltelt, aktuális lesz egy újabb vizsgálat.

A férjemnél is volt probléma, de orvosolták. Ettől függetlenül tudom, újra ki kell vizsgáltatnunk magunkat. Csak azt nem tudom, hogy pontosan milyen papírok kellenek majd a nő részéről. Rákszűrés, AIDS teszt, HPV....?


Kedves 2! Megkérdezhetem, mi az a kor, ami katalizátorként hatott ezekre a folyamatokra?

2012. jan. 28. 10:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, 2005-ben volt egy inszeminációm is, de az azt megelőző injekciós kezelés hatására hiperstimulációval kórházba kerültem....
2012. jan. 28. 10:34
 5/10 Manka68 ***** válasza:
Azt hiszem, 35 fölött kell ehhez lenni. Nekem egyszer sem volt hiperstimum, a dokim eddig mindig eltalálta a megfelelő hormonadagot. :-) Igaz, minden kezelés előtt kért egy 3.-ik napi hormonvérvételt, és ahhoz igazgatta, meg hogy hogyan reagáltam az előzőekre. Már eldöntöttétek, hogy Kaáli lesz? Választottatok dokit?
2012. jan. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, néhány hete fogalmazódott meg bennünk konkrétan, hogy erre az útra lépünk. Még csak a honlapjukat olvastam át, orvost nem választottam. Idén töltöm a 37-et.
2012. jan. 29. 18:02
 7/10 Manka68 ***** válasza:

Hát akkor valószínűleg neked sem fogják sokáig erőltetni az inszemet. :-)

De ne halogasd sokáig a bejelentkezést, mert ki tudja, mennyit kell várni egy-egy dokira. Sajnos hosszúak a várólisták. Talán érdemes azt választani, akihez előbb be lehet jutni. Mindegyik nagyon profi. :-)

2012. jan. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Manka68, az előbb felhívtam őket, március 27-re kaptam időpontot. Elmondták, miket vigyünk magunkkal. Nem is tudtam, hogy házassági anyakönyvi kivonat is kell. Hmm...

Most már csak azt kell kitalálnom, hogy mikorra vegyem a repülőjegyet, hogy a különböző vizsgálatokat időben el tudjam végeztetni, vagy legalább elkezdeni....

De már ez is fél siker! ;)

2012. jan. 31. 09:37
 9/10 Manka68 ***** válasza:

A lényeg, hogy jó úton vagytok a babához! :-)

Van olyan vizsgálat, aminek egy hónap, mire meglesz az eredmény, szóval minél hamarabb érdemes elkezdeni. Mi nem vagyunk házasok, nekünk az élettársi viszonyt kellett igazolni. :-)

2012. febr. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Manka68 Köszönöm szépen a választ! :)
2012. febr. 2. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!