Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet eldönteni hogy egy...

Hogy lehet eldönteni hogy egy terhességi teszt halvány pozitív vagy csak átázott?

Figyelt kérdés

9. dpo-n vagyok, reggel csináltam egy terhességi tesztet. (Tudom, lehet korai, nézzétek el nekem, de 2 éve próbálkozunk, orvosilag minden oké).

A tesztet 8 másodperc helyett vagy 12 másodpercig tartottam a pisiben, megjelent egy nagyon-nagyon halvány vonal. Csak természetes fényben látszik.

Ez most pozitív vagy csak átázott a túl sok pisitől???


2012. jan. 28. 13:08
1 2
 1/12 Kerria ***** válasza:

:D ezt én is átéltem, megértelek!


Képfeltöltés.hu-ra töltsd fel, írd meg a linkjét, és megnézzük :)

2012. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én nem tartottam benne, annyira laza voltam, hogy simán lepisiltem, pedig mártani kellett volna. Nekem is ilyen csík jelent meg, két nappal nemvárt előtt.

Most lesz 3 hónapos a kislányom abból az alig látszó csíkból. Remélem, Te is pont így vagy most.

2012. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem most valamiért korán volt ovum, a 11. ciklusnapomon. Általában 28-35 naposak a ciklusaim, tehát a nemvárt még odébb van elvileg..

Próbáltam lefényképezni, de asszem a fényképezőm nem túl jó, nagyon homályos. :(

Viszont a konyhában természetes fénynél halványan látszik, még csak nem is kell az ablakfényben forgatni..

De nem tudom eldönteni hogy halvány rózsaszín vagy szürkés.. :(


Ti ha fényképeztetek már tesztet, milyen beállítást használtok?

2012. jan. 28. 13:30
 4/12 Kerria ***** válasza:

Nálunk i s halvány volt, Párom mondogatta, hogy ez pozitív, nem hittem neki, másnap ismét teszteltünk, ugyanolyan halvány volt... aztán vártam egy napot, akkorra kellett volna megjönni a mensinek, de nem jött, így rá egy napra ismét teszteltem, és akkor picit erősebb volt a jel :)


Bocsánat, hogy lassan írtam, de épp etetek :) 8 hetes kislányt.

Bízom benne, Neked/Nektek is sikerült!

2012. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Én nemvárt előtt 4 nappal teszteltem halvány pozitívat, azóta már 23 hetes múlt a pocakomban. Egyébként ha rózsaszín és egyenes sík, akkor az babát jelent.

[link]

Nekem ilyen volt nemvárt előtt 4 nappal és így erősödött, ez mind nem várt előtt volt, a felső a 4 nappal előtti

2012. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bíztatást!

Egyelőre nem merek reménykedni...habár még szellemcsíkom sem volt sosem, de nem szeretnék megint csalódni.. :(

Megpróbálom kibírni 2 napig tesztelés nélkül.. :D


Utolsónak: köszönöm a képet! Az én csíkom egy lehelletnyivel halványabb a te első tesztednél..

2012. jan. 28. 13:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Fényképezd le a tesztet, de úgy, hogy ne a tesztre foókuszálj, akkor élesebb lesz. Aztán csináld meg a negatívját. A szellemcsík negatívban nem látszik, csak a babás 2. csík.
2012. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem, hogy a "közeli" módot használtam a fényképezőn.
2012. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A halvány csík bizony pozitív teszteredmény. Nálunk a páromat kellett meggyőzni, nem hitte el, pedig még a teszt leírásában is benne van, hogy a halvány csík is csík :) Kellemes kismamaságot, szülést, és sok boldogságot a gyerkőccel :)
2012. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szia ! Figyelj vegyél Clearblue tesztet digitálisat!!!!! 100°% os!!!! Nekem bevállt!!!!!!akkor teszteltem mikor megjött volna rá egy napra reggel és pozítiv lett. Hidd el megéri az árát!!!! Van olyan ami még az idejét is kijelzi ha jól melékszem 2000 ft volt az amelyik a baba korát is jelezte és orvos is bebizonyította most voltam.Ne sajnáld rá hidd el nekem :)
2012. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!