Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyakori a spontán...

Milyen gyakori a spontán peteérés?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Peteérésed jó esetben minden ciklusban van :)

Vagy mire értetted a kérdést?

2012. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem a rendes félidős peteérésre gondoltam! A spontán peteérésre,mondjuk mikor egy orgazmus kiváltja! Többen írták hogy mensi alatt estek teherbe,mert csak akkor nem védekeztek,és spontán peteérés következtében ez előfordul!
2012. jan. 31. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,létezik ilyen,de szerintem nem túl gyakori.Nekem egyetlen olyan ismerősöm van,aki így esett teherbe.
2012. jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka. Azért gondoljunk bele, ahhoz, hogy egy orgazmus kiváltsa az ovulációt, ahhoz szükségeltetik egy érett petesejt is. Azért az érett petesejtek nem állnak sorba, és várnak az esetleges orgazmusra. Persze lehet olyan, hogy több kezd el érni a normál peteérés folyamén, egy kiszabadul, a másik ott marad, és esetleg később sor kerül az ovulációra, de azért ez ritka, és kiszámíthatatlan.
2012. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olvastm, hogy hirtelen fellépő trauma is kiválthatja, ez lehet jó is. Pl. a háború idején a csak 1 napra szabit kapott katona apuka látogatásából sok esetben lett gyerek.
2012. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. jan. 31. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem rendes peteérésem volt (tehát nem ilyen orgazmus kiváltotta stb.), viszont a ciklusom 26. napján, akkor fogant meg a kislányom :)
2012. febr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kislányhoz! :)
2012. febr. 2. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!