Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes így? A gyógysze...

Lehetek terhes így? A gyógyszermentes hét utolsó napján kezdtem el szedni az antibiotikumot, másnap elkezdem a fog. Gátlót. Kb.3 napig szedtem antibiotikumot.4 tabit vettem be a fog. Gátlóból eddig.

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltunk a párommal és elfelejtkeztem a plussz védekezésről!!lehet ebből baba?eléggé a ciklus elején vagyok..Most meg a jobb petefészkemnél kezdett időnként nyilalni,soha nem csinált ilyet.Persze a 2-nek nem hiszem hogy van köze egymáshoz..
2012. febr. 1. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik antibiotikum?
2012. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
augmentin duo,abba hagytam mert nem bírta a gyomrom
2012. febr. 1. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Az pont visszavehet a fogamzásgátló hatásából. Védekezzetek innentől a következő szünetig, és az esélyes aktus után 14 nappal csinálj egy terhességi tesztet. Az esély nagyon kicsi rá, de megvan.
2012. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Komolyan 1 hónapig még "szerencsétlenkedni" kell?? :( azt hittem max 1 hét!
2012. febr. 1. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint az antibiotikum bekavar a peteérésbe is, általában késlelteti, de erre sem lehet mérget venni.

Abbahagytad az antibiotikumot? AZt nem lehet csak úgy abba hagyni, mert még nagyobb baj lehet belőle.

Ha bántja a gyomrodat, menj vissza az orvoshoz, és kérj tőle másikat, de minden esetre beszéld meg vele!


A fogamzásgátlóhoz nem értek, a ciklus eleje felé amúgy tényleg kisebb az esély, de nem kizárt.

Aktushoz képest 14 nap múlva csinálj egy tesztet, a dokihoz meg menj vissza, aki az antibiotikumot felírta!

2012. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondtam az orvosnak,tudomásul vette,megint a "sav" címen!nagyon savas vagyok!már lassan a levegőtől is!Nem tehetem meg,hogy az orvosnál üljek fél napokat,mert a gyereket nem tudom kire hagyni,beteg szegény...
2012. febr. 1. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, kell, mert fogamzásgátlónál ha ez a bizonyos hatóanyag valóban bekavar, gőzöd sem lehet róla, hogy mikor okoz egy kósza peteérést. Tehát szedd végig a gyógyszert a köv. szünetig, utána teszt, és utána újra teljesen védettnek tekintheted magad. :)
2012. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!