Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én 1 hete hőmérőzök, mert azt...

Kerek Szabina kérdése:

Én 1 hete hőmérőzök, mert azt sejtem terhes vagyok. Jövőhéten kellene megjönnie (de nem várom). Eddig 37 fok és 37,1 fok volt felváltva, ma pedig 37,2 fok szájban. Szerintetek mennyi esély van rá hogy nem fog megjönni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 2. 09:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
szia!!reggel mérted??mikor volt a pé-d??és mikor kellene nem meg jönnie??
2012. febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát ha jövő hétre nem várod, akkor ez még nem sokat jelent. Meg az is fontos, hogy mondjuk jövő hétfőre vagy vasárnapra.
2012. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
szia. Ma reggel volt 37,2 fok. És 8.-án kellene megjönnie. Sajnálom,de nemtudom mi az a pé?!
2012. febr. 2. 09:25
 4/20 A kérdező kommentje:
jah peteérés. aha rájöttem :) 20.-án volt peteérésem.
2012. febr. 2. 09:27
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha egészen biztos vagy benne, hogy 20.án volt, akkor ez jó jel, viszont akkor azt nem értem, hogy miért csak 8-án kéne megjönnie. Hány naposak a ciklusaid?
2012. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Január 8.-án jött meg, és nekem 30 naposak a ciklusaim. álltalában mindig aznap jön meg, mint előző hónapban. + - 1 nap.
2012. febr. 2. 09:31
 7/20 anonim ***** válasza:
Értem. A hő csak a menstruáció napján esik le, tehát ez még semmit nem jelent, főleg, hogy csak most kezdted el mérni. Reméljük baba lesz.
2012. febr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
de a pé után a luteális fázis mindig ugyan annyi minden egyesciklusba csak nem biztos,hogy neked is 14 nap +,- 1 nap!!de akkor neked nem 8-án kellene megjönnie hanem 3-4-én legalább is a körül!!legalább is én így gondolom!!remélem nem írtam hülyeséget!!
2012. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az nem teljesen igaz, hogy ugyanannyi, ez semmilyen fiziológiás működésnél nem állja meg a helyét, úgy viszont igen, hogy sokkal pontosabb az ideje, mint a peteérés előtti időszaknak, kevesebb benne az egyéni variáció. Átlagban 14 nap, kissé hosszabb azonban bőven belefér.
2012. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mivel nem méred a ciklus elejétől, túl sok ebből nem derül ki. Annyi maximum, hogy volt peteérésed, mert a hő elég magas. Viszont ovuláció után akkor is magasan marad a köv. vérzésig, ha nincs baba, mint ezt már írták is.

Szóval ez most kétesélyes. Azért szorítok!

2012. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!