Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy épp...

Terhes lehetek vagy épp elvetélek? A háziorvos szerint lehet hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Kb peteérés óta fáj az alhasam, egyre erősebben, nem is jött meg időben a mensim. Voltam orvosnál, adott UH beutalót, valamikor febr.közepén van időpontom, közben megjött, de ugy hogy nem birtam kikelni az ágyból, órákon át szenvedtem, majd erőt vettem magamon és elmentem we-re, iszonyat mennyiségű vér jött ki belőlem amig feküdtem. Szerintetek ez mi lehet? Sajnos nem tudok tesztet venni per pill, de az nem is nagyon érdekel mielőbb elkéne mennem az orvoshoz, de addig is szerintetek mi lehet??
2012. febr. 2. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugyelet, korhaz, orvos vagy barmi mas, de kerj segitseget!

Ilyen eros verzesnel biztosan nem maradt meg terhesseg, ha volt, de ha veteles, akkor komplikaciok is kialakulhatnak, igy jobb orvosi felugyelet alatt tulesni rajta.

2012. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes nem lehetsz,ha ilyen nagy mennyiségű vérzésed volt.Az elvetélés nem kizárt,de az a biztos ,hogy sürgősen orvoshoz kell fordulnod,mert amit leírtál az nem normális!Szerintem ne várj a hónap közepéig,menj ügyeletre,vagy magán nőgyógyászhoz,nehogy gáz legyen!jobbulást
2012. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Futás az orvoshoz! Sajnos én is hasonlóan jártam,csak a buszon,és velem volt 2 éves gyermekem. Nem vicc. Ha valóban vetélsz akkor készülj fel arra,hogy bent tartanak és egy sürgősségi eü. kaparás lesz. És utána még bent tartanak. Ha messze laksz a kórháztól és nincs ki bevigyen neked cuccot,jobb ha felkészülsz.

Remélem nem így lesz,csak azért írtam le,hogy tudj mire számítani.

2012. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azonnal orvoshoz!!!
2012. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos!!!! Akár ne adjisten méhenkívüli terhesség is lehet, vagy ha rendes terhesség és ez vetélés, ha ilyen rosszul vagy és erősen vérzel mindenképp menni kell azonnal.
2012. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos, vagy kórház! Terhesség semmiképp nem lehet! Vetélés inkább...
2012. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Voltál orvosnál?
2012. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát sajnos nem tudtam menni, nekem nincs jogsim, párom nem tudott bevinni, és akik el tudtak volna még vinni elromlott a kocsijuk, de már jól vagyok, megpróbálok minél hamarabb eljutni az orvoshoz!!Csak ugye nem könnyű messze is van a kórház, vagy orvos a közelben:( Én arra gondolok hogy nem lehetek terhes, csak 1x voltunk együtt és abban bízom nincs nagy baj és nem lesz késő már mikor eljutok egy rendes orvoshoz!

2012. febr. 3. 08:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Kiderült mi volt a baj?

2012. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Semmi baj nem történt, egyszerűen ez egy fájdalmas mensi volt, remélem soha többet nem kell átélnem. Minden rendben van, megvizsgáltak. Köszi az érdeklődést!:)

2012. ápr. 11. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!