Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Tippeket szeretnék...

Mit tegyek? Tippeket szeretnék kérni, hogy kislány babám foganjon!

Figyelt kérdés
Ti adtok az efféle "babonákra? Valakinek jött már be így a számítása?
2012. febr. 3. 15:07
1 2
 11/20 timike26 ***** válasza:
engem anyos ezzel fàrasztott honapokon keresztul....nem tudom mert èn nem terveztem,de kislàny lesz aki juniusban fog megszuletni.
2012. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok.ÉN nem hiszek az ilyesmiben,de állítólag ha a peteérésed első napján termékenyülsz meg akkor nagy valószínűséggel lány lesz.Timike látom te is szerencsés vagy anyós témában.Gratulálok nekünk :)
2012. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, ez engem is foglalkoztatott, de már feladtam. :D Mindent kipróbáltam amit ajánlottak, hogy lányom legyen, így született 2 fiam. :))))

De azért nézelődj, hátha neked bejön: [link]

2012. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Férjed vehet leckéket az enyémtől.

A 3. lányunkat várjuk, ő már profi! :DD

2012. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
14-es, inkább add kölcsön a férjedet!! :D
2012. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Most látom csak,hogy a kínai naptár szerint lányom lesz.Na erre kíváncsi vagyok:):)
2012. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezzel a jó pár linkkel el leszek foglalva egy ideig :D
2012. febr. 3. 16:01
 18/20 anonim ***** válasza:

ma 15:41 vagyok.

A kínai fogamzásnaptár szerint is 2 lányom van. Valamit nagyon benézhettem. :D:D

2012. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt olvastam egy női magazinban (ennyit a hitelességről, de próba cseresznye), hogy a lány spermiumok lassabbak, de kitartóbbak, így a "misszionárius póz" ajánlott, míg a fiúk gyorsabbak, de lankadóbbak, így a "kutya póz" a jó. Egyébként mi abban az időben, amikor a fiúnk fogant, általában az utóbbi módon voltunk együtt, de nem direkt:)
2012. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
négy élő gyermekünk van és volt egy 18 hetes halva születés a lényeg hogy tudtam mind az 5 nemét!!! ha érdekel írj privit és elmondom!!!
2012. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!