Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ennyitől lehetek...

Szerintetek ennyitől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal pettingeltünk.Kicsit elszaladt a ló velünk és lehúztuk egymásról a nadrágot.Rajta alsó volt rajtam meg csak bugyi.A makkjával izgatta a puncim és kozben elélvezett úgy hogy közben dorzsölte a bugyimon keresztül a puncimat.Félek hogy ondó belémmehetett.Lehetek ettől terhes vagy semmi aggodalom rá??
2012. febr. 4. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt csináltuk mi is 17 évesen, most 28éves vagyok és persze nincs gyerekem emiatt :))) Aranyosak vagytok,de azért legyetek óvatosabbak! :))
2012. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :) fellélegeztem :) sok boldogságot nektek :)
2012. febr. 4. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:

én kezdem azt hinni hogy ez lassan átvált tini ambuláncá ez az oldal. hány éve svagy? 14?????

nem tanultál Biologitát???

MI Van a mai Gyerekekkel?????????????

2012. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!