Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Vagytok itt olyanok,...

Nini24 kérdése:

Lányok! Vagytok itt olyanok, akiknek a fogigátló abbahagyása után összezavarodott a ciklusuk, mégis spontán módon összejött a baba? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Vagy, ha doki segítségével, hogy segített? Mennyi idő kellett a pozitív erdményhez?

Én jan-ban hagytam abba a gyógyszert, azóta az első megjött rendesen, azóta 60 napokra. Jövőhéten megyek újra dokihoz, csak kiváncsi lennék a ti tapasztalataitokra!


2009. jún. 1. 19:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, senki nem jár az én cipőmben! :(
2009. jún. 1. 20:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Halihó! Itt vagyok!

Én is hasonló cipőben jártam, csak nem kellett doki a fogantatáshoz.

Amikor tervbe vettük a babát, abbahagytam a gyógyszert, és úgy döntöttünk, hogy (mivel 12 évig szedtem,) várunk 3 hónapot. Ezalatt óvszerrel védekeztünk. Az első menzim megjött 30 napra, aztán utána teljesen elmaradt. Nem igazán foglalkoztam vele, nem hiányzott. 3 hónap után már nem védekeztünk. Amikor kiderült, hogy jön a baba, az UH méretek alapján a doki kiszámolta mikor foganhatott. Elsőre összejött. :-) Most volt 8 hónapos az én kicsi drága szerelembabám.

2009. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia,én tavaly januárban hagytam abba a gyógyszert,az első két hónapban megjött rendesen,utána folyamatosan késett 2-4 heteket,vagy meg sem jött.A doki azt mondta hagy tisztuljak,nem írt fel semmit.Kicsit több mint 1,5 év után sikerült a babó,most vagyok 9 hetes:-)
2009. jún. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 5 évig szedtem fogigátlót.Majd 3 hónapig védekeztünk, hogy kitisztuljak.Össze-vissza jött meg.Amikor már rástartoltunk a babcsinálásra, akkor is sokszor késett, annyi csalódásom volt emiatt.Volt hogy a dokimnak kellett meghoznia a mensimet, mert ugye így nincs peteérés stb.Ezt egy évig játszottam el, majd dokitváltottam.Egy magánorvoshoz kezdtem járni aki egy csomó mindent kiderített.Akkor már tudtam, hogy nincs rendes peteérésem, na és az egyik petevezetékem zárt lett.A lényeg, hogy clostyval és az ő szaakmai tudásával 6 hó alatt terhes lettem.

Vagyis 1,5év kellett ahhoz hogy végre kismama lehessek.

36 hetes kismama

2009. jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek a babákhoz! :)
2009. jún. 2. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!