Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismertek olyan nőt, aki művi...

Ismertek olyan nőt, aki művi meddővé tétel után spontán esett teherbe? A harmadik császármetszéssel született babám után nekem megcsinálták, de utána olvastam, és mint más fogamzásgátló, azt írja:0,1-1% között van az esélye a teherbeesésnek.

Figyelt kérdés
művi meddővé tétel, fogamzásgátlás
2012. febr. 6. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerek, de olyat sem, aki szoptatás (hébe-hóba mensi, ergo hébe-hóba peteérés) ÉS spirál mellett/ellenére teherbe esett. Egészen addig, míg velem meg nem történt...

(Bocs, hogy nem teljesen a kérdésre válaszoltam, de egyébként én is gondolkozom az elkötésen...)

2012. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik nagyon jó barátnőm sógornője járt ugyanígy!!! Igencsak meglepődött, mikor pozitívat tesztelt!
2012. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet...:(
2012. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szoptatási időben vagyok a javában, 6 hónapos a bébikém, és már 3x voltam termékeny :)

Remélem a szervezetem nem tréfál meg...

2012. febr. 6. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor az első császárom volt, akkor az intenzíven egy ilyen anyukával feküdtem együtt. Nekem most lesz a negyedik császárom, gondolom kérni fogom az elkötést (még nem döntöttem el 100%osan, csak 80), azt mondta a dokinő a múlt héten, mikor kérdeztem a hatékonyságát, hogy 200ból egy nő terhes lesz utána. Nekem ez kicsit soknak tűnik, eddig nagyjából 1000ből egyről tudtam.
2012. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!