Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet ugyanabból a...

Hogy lehet ugyanabból a vizeletből két teljesen egyforma teszt más eredménnyel?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 9. vagy 11 dpo-n, nem tudom, mikor volt pontosan a pe-m. Most teszteltem egy vaterás 10-es One Step teszttel egy pozitívat (nagyon halvány, alig látható). Ezért csináltam még egyet, azon meg nincs semmi.

Volt itthon 25-ös tesztem is, azon is leheletvékonyan látom a csíkot, de nem tudom, hogy szürke vagy rózsaszín, viszont időn belül kijött. Kíváncsi lennék, szerintetek sikerült vagy nem?


2012. febr. 6. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanaz az eredményed: pozitív! :) Halkan gratulálok!


26 hkm

2012. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem peteérés után 9-11nappal csináltad a tesztet?Mert ha igen akkor tök felesleges azon agyalnod hogy nem egyforma a teszted.És alig látható,persze mert szerintem korán teszteltél.Ha teljesen biztos eredményt akarsz várd meg hogy megjön e.Ha nem akkor tesztelj.
2012. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!