Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán teszteltem volna? A...

Korán teszteltem volna? A teák kitolhatják hosszabbra a ciklusomat?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött! Csináltam tesztet, nega lett. Folyásom nincs, teljesen száraz vagyok, hasam néha fájdogál! Gyakran járok pisilni, ebben a ciklusban kezdtem inni cickafark-palástfű kombit.
2009. jún. 1. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt olvastam hogy kitolhatja. Nekem nem tolta ki, de az első hónapban amikor már elkezdtem inni, meg se jött :-) szerencsére :-)

Üdv 11 hetes kismama

2009. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem tolta ki de kitolhatja. Amúgy megjegyzem én a nem várt előtt tök száraz voltam és pozitív lett a tesztem! már 20 hetes vagyok. Ha nem jön meg pár nap múlva akkor tesztelj újra. Szorítok! :)
2009. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!