Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy babát várok....

Lehetséges, hogy babát várok. Nagyon sok tünetem van. A gyomorsav-túltengés jelentkezhet már a fogantatástól számított 2-3 héttel?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 5. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Haaat, en eloszor 16 hetesen ereztem a gyomorsav tultengest...

Csinalj tesztet, de alt. enyhe mellfeszulesen kivul ilyenkor meg nem nagyon erezni semmit.

2008. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kösz ia a választ!

De béna voltam, most kerestem rá ebben a fórumban, és vannak, akik már érezték a legelejétől fogva...

Persze mindenki más. Azért reménykedem! :))

2008. ápr. 5. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nov.vegen volt meg utoljara,es december vegen a rennie-t ettem esz nelkul /betegtajekoztatoban meghatarozott adagot/mert annyira egett a gyomrom,es a nyelocsovemnel.

Aztan persze jan.4-en kiderult,h babat varunk es nagyon boldogok voltunk/vagyunk.

18 hetes kismama

2008. ápr. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is terheség elejétől voltak gyomosav próblémájim.Szóval lehet,hogy a babának köszönheted ezt az érzést:)Én minden reggel 3db háztartási kekszet ettem,és jobb lett.Most vagyok 12 hétben de már mulik.Légy türelmemel,addig jó még nem hánysz!Drukkolok,hogy babás legyél:)))
2008. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkokat! :)

Egyelőre én is a háztartásikeksz-módszert alkalmazom. :)

2008. ápr. 6. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy babát vársz! Ha nagyon sok tüneted van, akkor meg pláne.

GRATULÁLOK!

2008. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!