Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetett e a barátnöm?

Teherbe eshetett e a barátnöm?

Figyelt kérdés
Csináltuk egyszer 2 x ugy h guminélkül de utánna feltettük mindig a gumit szóval a végén minfódig gumiba élveztem.De ebbe a hónapba a hónap közepén volt olyan h elszakadt a gumi de utánna feltettunk egy böl egy másikat meg h a gumi alján elkezdett folyni de ez a végén volt mikor elmetem utánna kimostuk a b.nömet szombaton megkellet volna jönnie nem jött meg de tünetek voltak neki hasfájás stb mellfájás aztán ma töltöttünk be egy bizonyos fordulot a kapcsolatunkban és szeretkeztunk és amikor elmentem a gumi becsuszott neki beleragadt kiszedtem belölle de láttam h jött ki belölle sperma gyorsan egy perc alatt kimostuk a b.nömet vizzel de megvettük a 72 órás tabit is neki igy lehet h ezek után is terhes lessz?
2009. jún. 2. 00:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
63%

Először is próbálj mondatvégi írásjeleket használni, és ne csak darálj:p

Azonkívül ha nagyon paráztok akkor el kell menni a nőgyógyászhoz...ennyi:p

2009. jún. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
66%
Ha be is vette azt a tabit, akkor nem lesz terhes.
2009. jún. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
magyarul aztakarom tudni hogy,lehet h már mikor elszakadt a gumi meg elkezdett folyni a gumi alján a sperma volt ez a 2 eset akkor teherbeesett kb máj.15 körül és most volt ez a gumi felcsuszásos eset ma ha megvesszuk a tabit és beveszi holnap akkor még lehet terhes ha a hónap közeppén elszakat a gumi meg folyt az alján?
2009. jún. 2. 00:54
 4/41 A kérdező kommentje:
ha tudtok minnél hamarabb válaszoljatok.elöre is köszi.hali
2009. jún. 2. 01:00
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg a nődet nem 40 fokon mostad ki.:))viccet félretéve.A gumit használjátok rendesen,mikor felhúzzátok mindig figyelj rá,hogy a tetején befogd a sperma tartót!!Abban ne legyen soha levegő,mert attól kiszakadhat.No meg ha éles a köröm,gyűrű meg ilyenek.Vegye be a tabit,szerintem nődokihoz mennyetek el,az sohasem árt,és ha valamit nem tudtok,hát tőle megkérdezhetitek.Keveset értettem meg az irományból,de no para,ha vannak jelek akkor valószínűleg megjön a mensie.Vigyázzaok jobban.Szeretkezés közben is figyelj a gumira,hogy ne csúszkáljon!!
2009. jún. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
100%
Hát ha jól értelmezem amit írni akarsz.. akkor 15-e körül egyszer már teherbe eshetett. A 72 órás tabletta az ahogy a neve is elárulja 72 órán belül hatékony csak. Én inkább a nőgyógyászt javasolnám, és a fogamzásgátló tablettát a későbbiekben.
2009. jún. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
74%
Ha kérdésed van még itt vagyok(tryxyke)
2009. jún. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
mostbeszéltem uncsimmal aki idös aztmondta h terherbe esett volna 15 én akkor már most jönnének a tünetek hányna stb de semmi nincs
2009. jún. 2. 01:08
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Volt már nőgyógyásznál?Mármint egyáltalán?Ha ideges attól is késhet neki!!Ha Keddig nem jön meg irány a nődoki.Ne húzzátok sokáig.Mennyi idősek vagytok?
2009. jún. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Voltmár nögyógyásznál, régóta eggyütvagyunk...

csak mondom attólfélek , hogy hiába vettük meg a 72 órásat akkor is terhes ha beveszi akkor nem tod mennyidö még megjön neki?

2009. jún. 2. 01:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!