Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus.hu minden esetben...

A ciklus.hu minden esetben jókor húzza be a pé időpontját?

Figyelt kérdés
Nekem pont mensikor rakta, és persze, akkor nem voltunk együtt.Lekéstük megint,vagy az oldal nem csinálta jól? Most kezdtem el hőmérőzni, lehet, pont én voltam a hibás..nem tudom.
2009. jún. 2. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia nem linkelnéd be?
2009. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugy megnézhetnénk mi a bibi...
2009. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]



Remélem jól csináltam :) És köszi, hogy kiváncsi vagy rá :)

2009. jún. 2. 08:37
 4/12 A kérdező kommentje:
A mensimen ne lepődjetek meg, 60 napig nem volt, és ugy látom most pótolta. De dokinál voltam, és nem talált semmi rendelleneset, állítólag most fog beállni gyógyszer után. Köszi Nektek, ha megnézitek :)
2009. jún. 2. 08:38
 5/12 A kérdező kommentje:
Most el kell mennem dolgozni, de kiváncsian várom a válaszokat, és köszönöm előre is! Ha hazaérek mindenképp megnézem kinek milyen véleménye van a girbe - gurba görbémmel kapcsolatban :)
2009. jún. 2. 08:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom hogy nem pontos a ciklus.hu.Saját tapasztalat.Ebben a hónapban vettem lh tesztet ami a 14. napon lett pozitiv. A ciklus.hu pedig a 9. napra húzta be.Ha gondolod vegyél te is lh tesztet legalább belövöd vele az ovuláció időpontját.Tudom nem olcsó kb 2800-3000 ft,de talán enyit megér ha babát szeretnél.

+ azt olvastam hogy a "jó" időben való együttlétek 30%-ből lesz csak baba.Ugyhogy nyugi, majdcsak összejön.

2009. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevállt ez a honlap. Első hónapban nem jött össze, utána találtam meg ezt az oldalt. A második próbálkozást már úgy időzítettük, ahogy a honlap írta, és most van egy gyönyörű 8 hónapos babám. Innen jöttem rá, hogy 1 héttel korábban kellene próbálkozni. Sőt! Ugye leírják, hogy mikor kell "akciózni" ha kislányt ill. kisfiút szeretnénk. Nekünk az is bejött!:))
2009. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tévedhet a ciklus.hu.De majd rakd fel akkor is ha kicsit több van a görbéből....nem tudom mi alapján huzta igy be komolyan mondom én ilyet még nem láttam.Mi is ez alapján "számoltuk"ki hogy mikor kell akciózni jövő hónapban megirom neked milyen eredmény lesz.Remélem pozitiv és akkor minden elismerésem a ciklus.hu nak...:-))

De hall az ember jo és rossz tapasztalatokat egyaránt az oldalrol.

2009. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Grófházy ***** válasza:

a ciklus átlagol,és ez nem mindig biztos.

Nekem pl. jól húzza.6-án mensisek,és minden hónapban 22-én van pé-m.

esetleg próbáld ki a fertiliyt-t vagy a wunschkinder.de-t.

Szerintem ezek jobbak

2009. jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mindenkinek köszönöm a válaszokat, majd irogatom továbbra is a hőmet, hátha sikerül zöldágra vergődni a lappal :) Akinek sikerült, teljes szívből gratulálok, akinek meg még nem, ne adja fel, egyszer nekünk is összejöhet! :) Sőt, fog is :) Köszi mégegyszer!
2009. jún. 2. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!