Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljam a terhességi...

Mikor csináljam a terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

2008-bn volt egy méhen kívüli terhességem. Tavaly május óta nem védekezünk, de eddig nem jött össze a baba, lehet, hogy a vezetékeim vannak elzáródva. A menstruációm vagy 26 napra, vagy 30 napra szokott megjönni. Ma van a 30. napom, de semmi, csak szurkáló fájdalom a műtött oldalon, a bal petefészek környékén. Hányingerem nincs, görcsölés, ami mindig szokott lenni a mensi előtt 1-2 nappal már, nincs.

Attól félek, hogy megint méhen kívüli lesz, azért szurkál a bal oldalam.

Mikor csináljak tesztet? Holnap reggel korai még?


2012. febr. 7. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem holnap reggel nyugodtan csinálhatsz egy tesztet, ne félj a méhenkívülitől nem fog még egyszer megismétlődni!!!!!!!!!!!!!Nekem is szurkált, csak nekem a jobb oldalam pont abból szabadult ki az érett tüszőm abba a hónapban, és beágyazódáskor is az volt érzékeny, szurkálós..Nagyon drukkolok neked, és csak pozitívan állj hozzá, nem lesz semmi gond, és pozi lesz a teszt, drukkolok:)
2012. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Közben utána számoltam, ma már a 31. nap van, holnap akkor már 2 napja késik.

Nagyon aggódom, reggel megcsinálom.

Köszönöm a kedves szavakat és a biztatást.

2012. febr. 7. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen:) Majd írd meg légyszí milyen lett a teszt eredménye, drukk:)
2012. febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Se terhesség, se méhen kívüli, megcsináltam tegnap reggel a tesztet, negatív lett, délután már görcsölt a hasam és este meg is jött a menstruációm. :(

Valószínűleg meddőségi klinikára kell mennünk, el lehet záródva mindkét vezetékem.

Köszönöm a drukkot és a választ, nagyon kedves vagy. :)

Anita

2012. febr. 9. 07:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:SS kitartást neked!!!!!
2012. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!