Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek nézzétek meg ezt a...

Kerek Szabina kérdése:

Kérlek nézzétek meg ezt a képet, ma kellett volna (nem) megjönnie, de türelmetlen voltam és csináltam egy terhes tesztet. De nem merem elhinni, szerintetek ez valóban pozitív?

Figyelt kérdés

[link]


Kezdhetek örülni? Ez pozitív?


2012. febr. 7. 18:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
én már 1 hete érzem hogy fáj a gyomorszájam, és az alhasam szurkált, a napokban nagyon hamar elaludtam, és a fejem is fájt. De semmi pecsételésem nem volt semmi, és a ciklusom 31. napján vagyok, és reggel 25 érzékenységű tesztet csináltam. De egész nap nem hittem, fél óránként néztem mostanáig :) Köszönöm a sok megerősítést! Boldog vagyok!
2012. febr. 7. 18:29
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is nagyon gratulálok! Nekem is ma nem kellett volna megjönnie, eddig nem is jött de tesztelni nem merek. Már egy éve várjuk a kistesót, de sajnos kicsi az esélye, hogy éppen most jött volna össze. Azért óvatosan, de még reménykedem egy kicsit.
2012. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is pozitív. Gratulálok! Jó neked ;)
2012. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Boldog babavárást! :)
2012. febr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

mégis megjött ma nekem, akkor hogy van ez? :(

és magas is a hőm mert 37,1 fok. :(

2012. febr. 9. 08:40
 16/19 anonim válasza:
Hat e bony erdekes,de szerintem mindenkepp menj el orvoshoz,mive ez a veteles jele is lehet,ha mar a teszt pozitiv volt. de viszont fennallhat a hormonzavar lehetosegeis. nekem kb 3eve volt pozitiv tesztem rendesen hanyinger minden,elmentem orvoshoz es aztmondta ez teljesen normalis,van olyan hormonzavar,hogy tiztara a terhesseg tunetei jonnek elo. irj majd mi volt
2012. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom :-(

Nekem is volt ilyen. Pozitív volt a teszt és az 5+5 napon elkezdtem barnázni. Pont akkor mentünk volna dokihoz. El is mentünk gyors az sztk-ba, de már nem látott semmit. Felmerült a méhen kívüli gyanú is, csináltak bent is vizeletből tesztet és az is pozitív lett. Délutánra szerencsére megjött rendesen, de ha rosszul lettem volna, akkor irány a kórház. Szerintem, ha tudsz menj el dokihoz.

De fel a fejjel. Lehet nem tapadt meg rendesen vagy beteg volt.

Bíztatásképp irom, hogy utána 5 hónap múlva ismét terhes lettem és most itt rágja szét a mellbimbóm 3 hetesen.

2012. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Rettenetesen dől belőlem, még sosem volt ennyire meg :( Dió nagyságú sötét csomók jönnek ki :( sztem alvatt vér. Félek.
2012. febr. 10. 08:55
 19/19 anonim ***** válasza:

az előző vagyok:

Belőlem is darabos dőlt akkor, ami addig sose. Ne félj. Rendbe lesz minden.

Ha most mész dokihoz, akkor nem tudom mit csinálna. Utána én elmennék mindenképp, ha elmúlik. Vagy ha csinálsz tesztet később, s negatív, akkor már nem lehet méhen kívüli.

Ha kívüli lenne, akkor rosszul lennél nagyon, nekem legalábbis ezt mondták.

Nyugodj meg!!!!

2012. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!