Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól mutatja ki a teszt a...

Je t'aime kérdése:

Mikortól mutatja ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
Három napja lehet szó a terhességről, mert nem védekeztünk a párommal. Egyáltalán lehetséges az, hogy úgymond "megérezzem", hogy teherbe estem? Furcsa érzésem volt/van már a másnap óta. Vagy csak beképzelem?:/ Gondolkodtam, hogy veszek egy tesztet, de nem tudom, hogy ennyi idő után kimutatná-e egyáltalán, ha ténylegesen babát várok..
2012. febr. 8. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Három napja volt az aktus, jól értettem??

Aktustól számított 14 nap múlva érdemes először tesztelni, de lehet, hogy még az is korai...

A megérzések amúgy stimmelhetnek, de a biológiát is nézd át még...

2012. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, 3 napja. Rendben, köszönöm. Addigra végülis meg is kellene hogy jöjjön, legalább már lesz egy kiindulási pontom.. addig nem veszek tesztet.

És ezek a megérzések mennyire szoktak bejönni?:l Mennyire lehet valós alapja?

2012. febr. 8. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, hogy most fog megjönni is?

Akkor rendezett ciklus esetén elég kicsi az esélye, hiszen a peteérés a menstruáció előtt 12-16 nappal esedékes valamikor.

2012. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sok valós alapja lehet a megérzéseknek ilyen korán. A beágyazódás a megtermékenyülés utáni 7-10 napon következik be, addig nincs fizikai kapcsolat az embrió és az anya szervezete között, ezért nem okozhat tüneteket. Ha már beágyazódott, akkor a hormonok okozhatnak tüneteket, és ilyenkor már a teszt is kimutathatja, ha baba van. Legkorábban 10 nap után mutathatja ki egy extra-érzékeny teszt, de ha biztosra akarsz menni, akkor tényleg várd ki a 14 napot.
2012. febr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

A megtermékenyülés után 10 nap, de az aktus után ennél több, mivel az aktus után 3- szélső esetben 5 nappal is történhet a megtermékenyülés.

Ezért írtam a 14 napot, mert ha 3-4 nappal később termékenyül meg, akkor abból pont 10-11 nap lesz. És még az is lehet, hogy korai, mert nem mindenkinek termelődik olyan gyorsan az a HCG...

Nem kioktatásból írom, csak szerintem félre értettük egymást...

2012. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm
2012. febr. 10. 12:07
 7/7 A kérdező kommentje:
És ha terhes lettem, akkor már most sem kellene megjönnie, igaz? (elméletben holnap/holnapután kellene, de még semmi előjelét nem érzem, mint máskor, pl görcsölést, vagy ilyesmit:|)
2012. febr. 12. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!