Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Zárt méhszájon át is bejuthat...

Zárt méhszájon át is bejuthat a sperma? Többi lent

Figyelt kérdés

babát tervezünk, és 4 én múlt el a menszim azóta naponta 1 szer összebújunk, és azért kérdezem hogy még majd csak hétvége felé lesz peteérésem fölösleges addig csinálni?

úgy tudom csak ovulációkor nyílik ki a méhszáj.

és ha ovukor épp nem tudunk együtt lenni csak előtte és utána akkor kilőve a baba?

meddig él a sperma?

köszi hogy válaszoltál :)



2012. febr. 8. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Feleslegesek nem felesleges, de elég lenne ha csak 2 naponta lennétek egyutt, mert a sperma 2-3napig is elél a huvelyben...és ha naponta szeretkeztek akkor nembiztos h elég sperma termelodik 24 ora alatt és nemis olyan furgék
2012. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen

azért izgulok, mert már csak ma tudunk összebújni talán 2 szer, mert 2 napra elmegy a férjem vidékre melózni

bár nem hiszem hogy le vagyunk késve 11-12 körül lesz peteérésem úgyis, csak hát izgulok nehogy lekéssük :)

2012. febr. 8. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
az aktus után maradj fekudve,vagy este legyetek egyutt és ugy aludj el...az segít h elég sperma jusson be...és akkor biztos lehetszh par napig életben lesznek benned:-) elso voltam:-)szorítok
2012. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizony bejuthat, én vagyok az élő példa.

Nekem méhnyakrák műtét miatt össze vissza műtötték a méhnyakamat, és az orvos közölte, hogy nincs lyuk a méhszájamon, ezért spirált sem tudtak felrakni. Ez kb 10 éve volt, most várom a harmadik babámat 10 hetes vagyok.

Minden terhességem császár lett ez miatt, a harmadik is az lesz.

2012. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!