Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tablettát szedek. Ha terhes...

Tablettát szedek. Ha terhes vagyok akkor így sem fog megjönni?

Figyelt kérdés

Lindynett 20 fogamzásgátlót szedek és kimaradt egy a hónap közepén és nem vártuk ki az egy hetet sajnos.

Most hányingerem van és furán érzem magam.

Nagyon félek. Ma, vagy holnap kéne megjönnie. Ha tablettát szedek mindenképpen megjön, vagy ha terhes lennék akkor nem fog megjönni?


2009. jún. 2. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

ha terhes vagy, akkor elvileg nem jön meg, mert a petesejt beágyazódik a méhnyálkahártyába és ezért az nem válik le a méhedről, vagyis nem vérzel...

De mikor rákérdeztem az orvosomnál, gondolva, hogy logikus úgy ahogy neked is leírtam, azt mondta, igen, normál esetben így van( vagyis tabi mellett sem jön meg ha terhes valaki), de látott ő már sokmindent...Szóval 99%, hogy nem jön meg ha terhes lettél.

21/L

2009. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ akkor csak abban reménykedek hogy meg fog ma vagy holnap!
2009. jún. 2. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet h pont az izgalom miatt érzed magad rosszul, és lehet h emiatt késni is fog. Ha késik, csinálj tesztet.
2009. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!