Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leesett tegnap reggelre 3...

Leesett tegnap reggelre 3 tizedet a hőm, de ma visszament 2-öt.3 napja barnázok reggel, ma véreztem egy kicsit. Akkor már biztos nincs baba ugye? 14 napja volt Pém.

Figyelt kérdés
Milyen a vérzése annak, aki esetleg terhesség alatt mensizett?
2009. jún. 2. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

szia bocsi de engem is érdekel ez, mert ugyanigy vagyok.. van egyéb tüneted? neekm feszül a mellem.. holnapra nem várom. drukkolok.

hányadik napon vagy?

van görbéd?

2009. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia. Én 30-ra nem vártam. Nagyon feszültek pár napja a melleim, még mindíg fájnak. Volt hasszúrka, néha hányinger. Csak Pé utáni nap voltunk együtt, aztán nem tudom, hogy lekéstünk-e róla, vagy sikerülhetett, csak a szervezetem tudja, h mensiznek kellene. Egyáltalán nem görcsölök! A derekam fáj, meg állandóan úgy érzem, hogy fázik. Csatolom a görbém! Légyszi írd meg a véleményed! Akkor is, ha megjön!

[link]

2009. jún. 2. 18:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg szombaton teszteltem Qupidoval, és időn túl 2 vonalam volt. Emiatt vagyok bizonytalan. De lehet, hogy időn túl mindenképp elszineződik!!! Csak az ember annyi akarja...
2009. jún. 2. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!