Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első Bromocriptines hónapban...

Első Bromocriptines hónapban neketek is késett pár napot a menzesz?

Figyelt kérdés
Mert nekem eddig rendben megjött.Utóljára jan.10-én,tehát kb. feb.7-re már "vártam"!Ja és semmi jelét nem látom még most.Sehol nem fáj,sehol nem szúrkál és még csak nem is barnázok.Én a Bromóra gondoltam,hogy amiatt van ez.Szerintetek?
2012. febr. 9. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hát én tuti nem bírnám ki és tesztelnék!!!

nekem is nagyon hamar segített a Bromo, a köv.hónapban már pozitívat teszteltem. Drukkolok!!!

2012. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teszteltj. Én arra már nem emlékszem, okozott-e nekem késést a Bromo, nagyon rosszul voltam tőle. De nekem csak nagyon hosszú idő után hatott, igaz, a PRL-m sem egy hónap alatt ment le.
2012. febr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Itt szerintem más oka lehet,hogy késik :))) Nekem egyáltalán nem késett az 1. bromos hónapban,sőt! Még emlékszem,hisz decemberben volt! Előtte volt,hogy 1 héttel már "jelezgetett",pecsételgettem,de ez mára elmúlt!Mielőtt megjön,közvetlen előtte való nap,csak akkor van jele...

Mindenképpen tesztelj!!!!! És írd meg légyszi az eredményt :)) annyira kíváncsi vagyok!!

2012. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok!Az a baj hogy most derült ki hogy p.mirigy alulműködésem van és még nincs kezelve.Tehát szerintem biztos hogy nem vagyok terhes.:(Bár én lennék a legboldogabb!Várok még pár napot aztán tesztelek...és jelentkezem még:)
2012. febr. 10. 21:38
 5/14 anonim ***** válasza:

hát én is magasabb tsh-val estem teherbe, szóval nem lehetetlen.

én tuti teszteltem volna, nem bírtam volna ki, hihetetlen milyen türelmes vagy! :)))

2012. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Csak azért vagyok türelmes mert kizártnak tartom.4éve szeretnék babás lenni.Miért pont most sikerülne?Nagyon örülnék neki!!!Meg semmi jelét nem érzem a terhességnek:(

És neked mennyi volt a tsh-d?

2012. febr. 10. 22:08
 7/14 anonim ***** válasza:

nem emlékszem pontosan, de közel volt a 4-hez.

attól még nem lehetetlen, hogy teherbe ess!!!! én nagyon drukkolok! szerintem tesztelj minél előbb, mert ha mégis most sikerült, akkor irány a doki a pajzsmirigy miatt is!!!! ne várj tovább!

2012. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát csajok még mindig nem jött meg!!!Várok szerdáig és majd jelzem az eredményt:)
2012. febr. 13. 21:43
 9/14 anonim ***** válasza:

még nem teszteltél?

minél előbb tesztelj, mert ha pozitív, akkor sürgősen doki!!!!!!

2012. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok. mennyi volt legutóbb a tsh-d?
2012. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!