Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén mikor jön...

Terhesség esetén mikor jön (ha egyáltalán jön) leghamarabb a hányinger?

Figyelt kérdés
Vasárnap kellett volna megjönnie, de szerencsére még nincs semmi! Viszont tegnaptól vettem észre, hogy reggel is, és este is iszonyatos hányingerem van, de csak pár másodpercig, aztán elmúlik! Amilyen rohamosan jön, olyan gyorsan megy is! Már teszteltem negatívat 2 napja, és ezt is csak azért kérdeztem, hogy lehet-e baba, mert én úgy tudom, ha van is hányinger, akkor kb 4-5. héttől! Vagy nem jól tudom?
2009. jún. 2. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:

ha most terhes vagy, a 4. héten vagy.

hánynger a 5 vagy 6. héten szokott jönni, lehet korán teszteltél.. ha nem jön meg az jo jel..

2009. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom hogy a 5-6. héten jön a hányinger. de szerencsére én kimaradtam belőle. :) 11+3 hetes km.
2009. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hődet nem méred? Esetleg pár nap múlva tesztelhetsz újra.
2009. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jöhet előbb is, anyunak a nemvárt előtt már 1 héttel hányingere volt. Ebből tudta, h nem is fog megjönni.
2009. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nagyon valtozo.

Nekem fogantatastol 2 hetre mar volt hanyingerem.Ugy h en mar a menzesz elmaradasa es a pozi teszt elott tudtam h babas vagyok.

Es nekem ez eltartott a 14.hetig:).

Szoritok h babas legyel!

37+3 hetes kismami

2009. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem szó szerint az első pillanattól hányingerem volt. Sajnos elment.. Megvettem a tesztet és pozitív volt, elmentem a nőgyógyászhoz és ő még nem nagyon látott semmit, azt mondta, hogy vagy terhesség vagy vmi bajom van. Terhesség volt.... :(

Nem törvényszerű, hogy csak az 5. héttől lehet hányinger, de ez az általános. Minden szervezet más és más.

2009. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Higgyétek el, már azt sem bánnám, ha egész nap rosszul lennék, csak lenne már valami! 2 éve várjuk a csodát, és már ez lenne a legkevesebb!

Egyébként köszi a válaszokat!

2009. jún. 2. 20:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, és ha megtudok valamit, majd írok! : )
2009. jún. 2. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
én most vagyok 5+6 hetes, kb egy hete gyötör a hányinger
2009. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!