Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy terveztétek/szerettéte...

Ti hogy terveztétek/szerettétek volna?

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok, és 9hónapos a kislányom. GYES-en vagyok, mert mielőtt terhes lettem suliba jártam, így nem volt nekem meg a minimum 1év bejelentett munkaviszonyom, ahhoz, hogy GYED-et kaphassak. Igazából a kérdésem az csak kíváncsiság, és a tesó álmodozásának megalapozása. Természetesen idén még nem szeretnénk kistesót, mindeképpen a munkára akarok majd koncentrálni, és ugye az sem lesz hirtelen, mert kicsi még a lányom. Ideális korkülönbség? Egyáltalán létezik ilyen? :-) Nálatok hogy zajlottak ezek a dolgok? Minden érdekel a tervezésétől kezdve...
2012. febr. 11. 00:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szeretnénk tesót. Lányom másfél éves. Úgy szeretnénk majd, amikor ő is szeretné. Elvileg az ideális 3év, de nem szeretném ezt. Megy 3évesen bölcsibe, be kell szoktatni, kevesebbet lesz velem, cicikérdés sem tudom meddig lesz. Nem szeretnék neki még egy sokkot :) a tesóval, mert akkor tuti féltékeny lesz. Azt figyeltem meg, hogy olyan 4évesen már szeretnének tesót,úgyhogy akkorra tervezzük.Köztemm és nővérem között is 5év van és teljesen jó
2012. febr. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!