Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premens és cickafark befolyáso...

Premens és cickafark befolyásolhatja az lh tesztet?

Figyelt kérdés
A ciklusom 5. napja óta csinálom és elég erős a második vonal mindig. Ebben a hónapban kezdtem el szedni a premenst, okozhatja ez? Eddig mindig halovány volt a második csík, majd pé-kor erősödött, de most mindig erős színe van. 1-2 árnyalattal marad csak el a kontroll csíktól. Más is járt így?

2012. febr. 11. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Feltétlen keress fel egy nőgyógyászt, endokrinológust egy hormontükörért, mert ha ennyire erős az LH teszted napokig, akkor az problémára utal. Pl.PCO is csinálhat ilyet.

DE! Kizárólag csak akkor, ha tényleg erős a másik csíkod is! Az, ha látszódik a második csík hol halványabban, hol erősebben az általában normális. alapjáraton változik, ingadozik napközben is az lh szint, ezért lehet minden féle erősségű vonal.

Ez egy hasznos oldal: www.babatervezok.otthona.net

2012. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Erős a második, de semmi bajom nincs, voltam dokinál. Ez a 3. hónap, eddig normálisak voltak, halvány és erősödő. Most kezdtem a premenst és a cickafarkat, azért gondoltam, hogy ettől. Meg másfajta ovutesztet vettem, az előzővel nem volt ilyen.

Az oldalt köszi, bár már kivűlről fújom. :D

2012. febr. 13. 12:38
 3/16 anonim ***** válasza:
Pco miatt állandó pozitív, nekem is így volt, felesleges innod a cickafarkot, ezen nem segít. Ha nem akarsz menni még dokihoz, próbáld a kecskeruta teát, állítólag Pco-ra van, egy lánynak itt már sikerült ezzel!
2012. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nincs pco-m és nem is mondanám pozitívnak, hanem csak erősnek. De másfajta tesztet is próbáltam, azzal nem volt ennyire erős, úgyhogy lehet a teszttel van a baj és az az erősebb. Nem pozitív, csak erőteljesebb a második vonal.
2012. febr. 13. 13:46
 5/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Velem ez megtörtént sajnos.Nem hiszem,hogy a teszttel van a baj.Én végigcsináltam egy teljes hónapot az ovutesztekkel és folyamatosan majdnem pozit jelzett.És mikor ez volt nekem akkor 80napra is kitolódótt a menszeszem.Neked ilyen problémád nincsen?
2012. febr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,a többiek jol mondják keress fel egy endokrinologust.Énis ezt tettem és elkezzdtek kivizsgálni.
2012. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nincs ilyen problémám, szabályosan 28-30 napra szokott megjönni.

Még megvárom, hogy mi lesz ebben a hónapban. Az előző hónapokban nem volt ilyen, de akkor másfajta teszteket is használtam.

2012. febr. 14. 11:54
 8/16 A kérdező kommentje:

Görbét vezettél mellé? Gondolom akkor nem is volt ovud. :(

Nekem a görbém tökéletes volt eddig minden hónapban és most is az MÉG.

2012. febr. 14. 11:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Így kezdődőtt nekem is.Igen vezetek.
2012. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
de volt ovum,csak eltolódóttan.Mármint igen,jol írtad.
2012. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!