Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 napos ciklusnál hogy mikor...

25 napos ciklusnál hogy mikor is van peteérés? Nincs semmi jelem.

Figyelt kérdés
Akinek általában 25 naposak a ciklusai,és hőmérőznek,vagy használnak ovu tesztet,mikor szokott lenni peteérés,hányadik napon? Tudom,hogy ez mindenkinél más,tisztába vagyok vele,hogy ha xy-nak ekkor meg akkor volt,nekem nem biztos,csak kíváncsi vagyok,mert nekem sose volt pé jel,pedig voltam már terhes,de mióta megszültem,nem 28-29 naposak a ciklusaim,hanem 25. Erről a hónapról lemaradtam,nem hőmérőztem,meg semmi ilyesmi. Jövőhéten kellene megjönnie,és kíváncsi vagyok,viszonyítás képpen,hogy kb jó napokon voltunk-e együtt. A válaszokat köszönöm!
2012. febr. 11. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb. a 11. napon.
2012. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is szülés előtt kopp 25 napos ciklusaim voltak,

és a dokinő azt mondta hogy

ahogy elmúlik a menszesz onnantól 2 naponta érdemes együtt lenni, peteéréskor ami általában a 10-14 napon következik be akkor meg 2 szer is érdemes próbálkozni, aztán lehet várni a csodára

mi mindig este bujtunk össze így nem kellett mozognom rohanni sehova, szépen vándorolhattak a katonák :)

és egyből össze is jött a lányunk amikor akartuk

mi igy csináltuk !

remélem segítettem, ha meg nem akkor se pontozzatok le :)


2 éves kislány anyukája

2012. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a nődokim azt mondta, hogy a rövid ciklusok nem jók, mert nagy valószínűséggel nincs peteérésem, a tüszők nem tudnak rendesen megérni. Mint kiderült, a hormonjaim nem voltak rendben, aminek pajzsmirigy-alulműködés állt a hátterében. Az UH vizsgálatok is a dokit igazolták.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha mindig rövidek a ciklusaid, és nem jön össze pár hónap alatt a baba, érdemes megvizsgáltatni a hormonjaidat.

2012. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én úgy tudtam,hogy a 25 napos ciklus még nem számít rövidnek. Vagy igen? Mondjuk úgy állt be nekem,hogy 3-4 hónapig 25 napra jön meg,majd utána egy hónapig 29 napra,és megint kezdődik a 25,majd a 29. És szerintem ez a két szám még egyenlíti is egymást...DE MOST MÁR NEM TUDOM,HOGY EZ JÓ-E ÍGY?
2012. febr. 12. 08:41
 5/9 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Nekem általában 25-26 naposak voltak a ciklusaim, ennél nagy ritán rövidebbek. Nem tartom kizártnak, hogy csak a 29 napos ciklusaidban van peteérésed, persze az is lehet, hogy tévedek. A helyedben mindenesetre elmennék egy nőgyógyászhoz, lehetőleg olyanhoz, aki ért az ultrahanghoz és a hormonokhoz.
2012. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 25 naposak a ciklusaim és mikor nézték,vizsgáltak mindig volt peteérésem is!Hormonvizsgálaton is voltam már,ott is minden rendben volt!Nekem a dokim azt mondta,ez teljesen normális,minden nőnél más és más...

De azért egy hormonvérvétel az nem árt,hogy megtudd minden rendben van-e!

2012. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,6. vagyok,csak lemaradt a lényeg :-) Nekem a 11.-12. napon van peteérésem!
2012. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is 25 naposak a ciklusaim és a peteérésem mindig 15-16 nap körül van.
2012. febr. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ginger Mama ***** válasza:

Hátha még valaki idetéved. :)

Az én ciklusaim is 25-26 naposak és a 12. nap körl can ovum is. Azaz jön a nagy nyák... mintha egy óriás kifújta volna bent az orrát. 😂 Összetéveszthetetlen...

2018. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!