Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja spontán volt egy...

8 napja spontán volt egy teljes vetélésem, de azóta is 37 fok a reggeli hőm, ez normális?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes voltam amikor erős görcs és puff elvetéltem,a doki is megállapította, lelileg fájt de kezdem feldolgozni,főleg úgy hogy 3 éves próbálkozunk.Kérdésem,hogy 8 napja volt ez a dolog már nem is vérzek a hőm pedig nem eseik le még mindig 37.Nem éretem nem kéne leesnie?vagy még a hcg hormon van bennem?én mindig hőmérőzök,hogy tudjam a petérést,de most így megzavarodtam.36.3 szokott ilyenkor lenni.segítsetek köszönöm

2012. febr. 11. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

sajnos ezügyben nem vagyok jártas

de őszinte részvétem és remélem mihamarabb összejön egy kisbaba !!!

2012. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kedves vagy:)köszönöm :)soha nem adom föl kitartó vagyok :)ezért is újra próbálok hőmérőzni és próbálkozni a férjurammal :)a doki is engedélyezte :)csak így nem tudok hőmérsékleti görbét rajzolni
2012. febr. 11. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

azt gondolom hogy ne görcsölj rá erre a hőmérős dologra

legyetek együtt akkor-ahányszor-amikor jólesik

van aki úgy csinálj ahogy a nagy könyvben megvan írva és mégsem esik teherbe, más meg nem nem figyel semmi jelet és hopp máris babás lesz

sajnos benne van a pakliban hogy ez sajnálatos eseted miatt ebben a hónapban nem várható baba,

de hát ki tudja? :)

kis cselesek a katonák :)


minden jót még egyszer és vigyázzatok magatokra

2012. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális!

Hőt szerintem (is) legközelebb majd 2-3 hónap múlva kezdj mérni. Addig regenerálódj testben és lélekben is!

Én is jártam így, őszinte részvétem! És sok sikert a továbbiakban!

- 2 gyermekes anyuka -

2012. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.és vetélés után mikorra lettél terhes újra? :)
2012. febr. 11. 22:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly missed ab-om volt, a műtét után 16 nappal kezdtem mérni újra hőt, akkor már lent volt, és a 21.napon peteérésem is volt, szóval nem is kellett olyan sok idő, a hő szépen beállt. Szerintem meg mérj tovább, legalább fogod látni, hogy ha már visszaállt minden. Gondolom próbálkozhatook tovább, nem kell szünetet tartani..
2012. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!