Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hanyadik lombik sikerült...

Kinek hanyadik lombik sikerült? Tippekre, ötletekre is kíváncsi lennék a sikeresség növelése érdekében.

Figyelt kérdés
Nemsokára belevágunk a 4. lombik programunkban. Egy kis biztatásra is szükségem lenne... :-)Olyan jó azt hallani, hogy igenis másoknak is sikerült és nem lehetetlen a csoda. Szóval történeteket, tapasztalatokat, véleményeket is szívesen olvasnék, vagy beszélgetnék a témáról.
2012. febr. 12. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Nálam a beülti után volt más: 1-nél (igaz az is majdnem sikerült, csak méhenkívüli lett...) feküdtem aznap, odahaza a kocsiban is, utána szabin voltam másfél hetet. 2-nál: beülti után elmentünk egy plázába ebédelni, otthon este sétáltam is szüleimhez, nem pihentem annyit, 5 nap múlva dolgoztam és azóta se voltam szabin, mondjuk már rámférne. 14 hetet betöltöttem, két kis babó növöget a pocimban.

2. után paradicsomlevet ittam majdnem minden nap, valahol olvastam.

Meg az elsőnél szinte mindenki tudott mindent napra pontosan (család, barátok, munkatársak), most 12 hét után kezdtük bejelenteni, sunyiba csináltuk:). Még ittam is amikor "kellett', egy kis pezsgő nem árt alkalmakkor, pláne, hogy a lombikos orvosom pia párti, de minden nap nem bírok inni:))

2012. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel ez a téma! Sajnos én még azon az oldalon állok ahol te ,mert mi is nemsoká kezdjük a harmadik programot.
2012. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló! Szívből gratulálok a babócáidhoz!

Kedves Második Válaszoló! Neked pedig sok kitartást és sikert kívánok! Mikor kezditek a következő lombikot? Hova jártok? Mi az alap gond, ami miatt lombikra van szükség?

2012. febr. 12. 21:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! A második vagyok! Kb 3 hét múlva kezdünk ha minden jól megy. Debrecenbe járunk a Kaáliba. A fő probléma az hogy a párom spermaképe nem jó...:(,de én sem vagyok könnyű eset. Ti hogy álltok? Mikor kezdtek? Mi a probléma? Én is szorítok nektek hogy a negyedik legyen végre sikeres!!!!!
2012. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szia! Mi is a debreceni Kaáliba járunk, Bodnár dokihoz. Nálunk az alapgond a férjemnél van. Azoospermiája van, de a biopsziával nyert spermiumok szépen megtermékenyítik a petesejteket, de valamiért nem akarnak megtapadni. Az én oldalamon elméletileg minden rendben van. NEm találtak semmilyen gondot. A kérdés az, hogy miért nem akarnak bent maradni a kis embriók... :-(

Mi egy ciklus múlva kezdünk. Tegnap jött meg, szóval kb egy hónap múlva. Már most is indulhattunk volna, csak a párom elutazik, éppen amikor "akció" :-) lenne. Így toltunk rajta kicsit. Én is bízom benne, hogy sikerülni fog. Most ilyen mágnesterápiás "kezelésre" járok a Kaáliba, hátha így nagyobb lesz az esély, úgyhogy holnap is megyek. (hetente kétszer)

Ti hogy viseltétek eddig a sikertelenséget? Szedsz valami pluszt, vitamint, vagy bármit? Hová való vagy? Szóval, ha van kedved, írj pár mondatot magatokról... :-) További szép napot! Majd este még benézek... :-)

2012. febr. 13. 18:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi Tándor doktorhoz járunk. Nekem az Fsh-m is magas szóval nehezen vagyok stimulálható,eddig 1-2 petesejtet tudtunk csak összehozni. Eddig mind két programnál változtatott egy picit a programon pl.a szurikon,most a fogigátló marad el az előtte lévő ciklusban. Remélem egy kicsit jobban fogják produkálni magukat a petefészkeim,mert ha több a petesejt azért jóval jobbak az esélyeink. Az előző programnál a beültetésig sem jutottunk el,mert leállt az osztódás..

Azért az sem semmi amin ti is keresztül mentek,a párod hogy éli ezt meg pl. biopszia? Legalább nálunk annyival jobb a helyzet hogy annyi azért van ,hogy ne kelljen ezt csinálni. Oligozoospermia volt az első diagnózis ,de volt már összetett is ,szóval neki is változik egyik vizsgálattól a másikig.

Én szinte teljes életmód váltásban vagyok,pl étrendemben nincs fehér liszt és cukor,rengeteg vitamint szedek,szedünk, plusz gyógyteákat iszunk,a párom már elkezdte enni a fürjtojást. Mi is megpróbálunk mindent...

Na jól a nyakadba zúdítottam ezt a sok infót...:D

Te is írhatnál bővebben az eddigiekről,és követhetjük az eseményeket ezután is.

Szép estét!

2012. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Semmi gond, sőt örülök a válaszodnak, hogy több mindent írtál. Ha gondolod, megírhatod üzenetbe az emailedet és ott könnyebben "beszélgethetünk".

Hogy a párom hogy viseli? Nos, változóan... DE mindketten úgy vagyunk vele, hogy mindent az áhitott cél érdekében... .-) Nagyon szeretjük egymást, és ha lehet, még jobban összehozott minket ez a herce-hurca...

Nos, én is próbálok diétázni, bár már régebb óta, de én csak annyiban, hogy igyekszem minőségibb ételeket enni. Jahh és kevesebbet, mert nem ártana ledobni a súlyomból sem. Január elejétől újra (mert korábban is jártam, csak a lombik miatt abbahagytam) járok hetente kétszer tornázni is. (aerobick) Jahh és én is szedek vitaminokat,+ méhpempőt, és Q10 tablettát. Mikor mész legközelebb Debrecenbe? Ti mióta jártok? Mióta szeretnétek babát?

További szép napot!

-Andi-

2012. febr. 15. 18:25
 8/11 sumergo ***** válasza:
81%
Sziasztok! Kitartást nektek! Lehet, hogy már ismeritek a történetemet, ezért nem írok sokat, de a lényeg, hogy fejben döntsétek el, hogy igenis sikerülni fog, nekem is akkor sikerült a 6. lombikom. Most békésen szunyókál a kiságyában, lassan 4 hónapos lesz. Még egyszer kitartást, és a fürjtojás az nagyon jó, a párom is ette az utolsó lombikunknál!
2012. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Andi írtam privátban is neked :)

sumergo sok válaszod olvastam már,nagyon hasznosak. Igazán rendes tőled ,hogy még most is benézel ide a várakozók közzé! Jó egészséget kívánok nektek...:)!

2012. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sumergo ***** válasza:
75%
Ha a kicsi lány engedi, mint most, akkor benézek, hátha tudok segíteni, mert tényleg minden babára vágyónak nagyon szorítok, hogy sikerüljön a babásodás!!! Nem is gondoltam volna én se, mikor még nem sikerült, hogy ha lesz kicsi babám, akkor is eljövök ide. De annyira hozzám nőtt ez az oldal, és a sok babára vágyó, hogy sokszor eszembe juttok napközben is, mikor ránézek a Tündérkémre, hogy mindenkinek megjár, hogy babázhasson. :-)
2012. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!