Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26-31nap között jön meg, de...

26-31nap között jön meg, de minden eredményem jó, lehet ilyen? Kinek van tapasztalata mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Másfél éves a gyerekem,szülés óta normális ciklusaim voltak.(28nap) Most fél éve össze vissza jön meg (28,27,30,26nap) mitől lehet ez?Nincs stressz,véreredményeim jók,nincs cisztám,sportolok,nincs Pcos tünetem.köszi a tapasztalatokat!
2012. febr. 12. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nem saját tapasztalat(én gyógyszert szedek) hanem szakolvasmányok alapján azt tudom mondani hogy nagyon ritka akinek mindig 28 napra jön meg és a Te eseted ezek alapján teljesen normális!Ha babát szeretnél e szerint a könyv szerint a mensi első napjától számítva 11 és 18 között lehet rá esélyed!Remélem azért tudtam valamit segíteni!
2012. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ez a pár nap eltérés nem számít kórosnak, teljesen normális. :-)

Akkor kell csak aggódni, ha több mint egy hét eltérés van a ciklushosszak között. PCOS-soknál nem ritka, hogy akár ki is marad egy-egy mensi, vagy hóközi vérezetések vannak. Neked nincs miért aggódni. Nem vagyunk gépek, ennyi belefér. :-)

2012. febr. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia Manka,

köszi a megnyugtatást!

Most barátcserjét szedek,mert olvastam,hogy az szépen beállítja a ciklusokat.remélem visszaáll a régi rendbe,mert rossz,hogy most nem tudom mikor fog pontosan megjönni.Bízom benne,hogy tényleg nincs semmi gond mögötte,mert a leleteim amúgy jók.

2012. febr. 13. 08:57
 4/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Örülök, ha tudok kicsit segíteni. :-)

De ha régóta nem jön a baba, érdemes továbblépni, átjárhatóságit megcsináltatni, apát kivizsgáltatni. Inkább fordított sorrendben. :-)

2012. febr. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi,mindkettő megvolt és rendben van.

Kb fél éve próbálkozunk élesben...

2012. febr. 14. 08:13
 6/6 Manka68 ***** válasza:
Sok sikert! :-)
2012. febr. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!