Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen reményteli, vagy ne...

Teljesen reményteli, vagy ne foglalkozzak a hőmérőzéssel?

Figyelt kérdés
Másfél hete hőmérőzök,tehát nem csináltam a ciklusom elejétől. Tegnap előttig szépen fent volt 36.6-36.9 között. Tegnap 36.5,ma 36.1. Nem tudok görbét küldeni,mert nem vezettem sehol.csak egy papíron. Teljesen reményteli,hogy baba legyen,vagy ne foglalkozzak a hővel? Holnapra nem várom,picit néha szúrkál a hasam,meg nyilal a cicimbe.
2012. febr. 14. 08:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi. Nem reménytelit akartam írni a kérdésbe,hanem reménytelent!!!
2012. febr. 14. 08:37
 2/4 anonim ***** válasza:
A hőmérsékleted visszaesése a menstruációd közeledtét jelzi. Ha néhány hónapig folytatod majd a hőmérőzést, akkor látni fogod magad is, hogy egy ciklusod alakulását hogyan követi a hőmérsékleted. Mensi előtt az a "szabályos", ha a ciklus második felében kissé megemelkedett hő visszaesik. De a neten is találsz szép számmal minta-görbéket magyarázattal együtt.
2012. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Teljesen el vagyok kenődve,mert én is úgy tudom,hogy ha leeseik,akkor meg fog jönni. De bíztam benne,hogy mivel nem mérem régóta,csak a ciklusom felétől,így jobb nem is foglalkozni vele. Na majd holnap kiderül. Mégegyszer köszönöm. Szia!
2012. febr. 14. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!!nekem általában a hőm menszesz napján leesik!!elég rendesen!!a 4 tized esés elég sok!!szerintem!!bár nem vagyok nagy hőgörbe szakértő!!
2012. febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!