Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2napja kilyukadt az óvszer és...

2napja kilyukadt az óvszer és későn vettük észre, és nem is vettem ki belőle rögtön, mert vagy 5 percig még úgy pihengetünk egymáson.1tűhegnyi lyuk a spermatartálytól kb 2cm-re. Ha feltöltöm vízzel nem folyik csak ha megnyomom. Lehet-e terhes?

Figyelt kérdés
Esemény utáni tabit sehogy nem tudtunk szerezni mert hát (kedves kis országunkba) nem adják csak úgy ki, ő meg nem megy el nőgyogyáshoz hogy felírják.
2009. jún. 4. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
hát ha nem megy el az az ő baja, am igen lehet, nálunk is volt így 1x, csak akkor jött víz, de inkább kidobok 5 ezret, mint 1 váratlan gyerekáldás :S az abortusz elég drága...
2009. jún. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
87%
Igen, lehet terhes! Azert nem adjak ki az esemeny utanit csak ugy, mert akkor csomoan elkezdenek azt venni gumi helyett, ennek, mint a cukorkat! Mondvan, de jo h nem kell felhuzni azt a csunya kotont. Ennek pedig komoly veszelyei lennenek... Kar h nem mentetek el feliratni, remelem, kivanom h szerencsetek legyen es megusszatok!
2009. jún. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
majd irj ha megtudtatok az eredmenyt,szerintem lehet terhes...sajnos:s gondolom nem szeretnetek gyereket,azt nem irtatok hogy hany evesek vagytok
2009. jún. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. hiba: Miután elmentél, rögtön ki kell venned, mert ha összemész, kifolyik a cucc, nem csak akkor, ha ki van szakadva!!!

2. hiba: Aki nem akar gyereket, annak bizony van annyi esze, hogy felíratja a 72 órásat, mert simán lehet terhes, pláne ha el is mentél benne.

2009. jún. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na közbe annyi történt, hogy nagy nehezen rávetem és elmentem vele nőgyógyászhoz és felírattuk a tablettát, jó drága ám 5300Ft 66 órával az aktus után szedte be, 72 órás tabletta, Nem túl nagy probléma hogy ennyire késő lett bevéve?


Csináltam 1 gyors közvéleménykutatást msn:) megkérdeztem 16 csaj ismerősömet, hogy hánynak van nőgyógyásza, 15-21 év közöttiek és csak 7 szokott járni. A többi még nem volt soha és nagy részük kijelentette hogy soha nem is fog menni... akik járnak azok mind az idősebbik ismerősök, bár abból se mind, viszont kb 80% -uk fogamzásgátlót használ, kérdeztem tőlük hogy de akkor honnan van, és mindegyik valamelyik másik barátnőjükkel írassa fel vagy kér tőlük. Mondtam nekik hogy ez így nem túl jó dolog mert az szervezettől függ és mindenkinek más erősségű kell, de hogy őket az nem érdekli ez is jó....


Na szóval ez a fiatalok hozzáállása a nőgyógyászokhoz... Sokan félnek elmenni, és nem is mennek el még akkor se ha gond van, ép ezért szerintem az esemény utáni tablettát nem hogy ki kéne hogy adják simán, hanem a boltok polcain kéne hogy árulják a gumi mellet. Mert ha 1x kell akkor kell és minden perc számit nem hogy órákat várni az orvosnál, vagy mire rábeszéli a párja hogy igen is el kell menni (ez nekem 2 napomba került)


Szerintem ha lehetne simán vásárolni akkor se használnák ezt gumi helyett, mint ahogy ezt feljebb írta valaki. Mert ahoz azért igen csak drága 5000 Ft , a gumi meg 500 szóval tuti, hogy senki se venné csak hülyeségből, vagy állandó védekezés céljára.


Amúgy barátnőm 15 éves én meg 21 és pontosan fél éve vagyunk együtt

2009. jún. 5. 03:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! nemtudom hany eves lehetsz, es mennyi tapasztalattal rendelkezel. Szerintem mindenképp vidd a baràtnodet orvoshoz mar nem csak 72órás tabletta létezik hanem bizony az aktus utan 5.napig is beszedheto. inkább legyetek okosak , ha a csajszi veletlen kilyukasztja a kormevel/gyurujevel akarmi azonnal huzzatok uj gumit!! nem jatek ez a nagy mennyiseget tartalmazo hormontanletta! a baratnod es te se legyetek felelotlenek! figyeljetek oda egymasra szex kozben is!!
2018. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!