Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefordítanátok? :Az uterusban...

Lefordítanátok? :Az uterusban jelenleg 7.8mm vastag endometrium látható. Jobb oldali petefészekben 1.59x1,59 cm-es tüsző látható. A bal oldaliban pedig 1,88x2, 06 cm-es tüsző látható.

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Uterus=méh

Endometrium=méhnyálkahártya


A többit szerintem Te is érted... :o)

2012. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Vagyis akkor most kell rástartolni babucira?Amúgy jók ezek az értékek?
2012. febr. 16. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem elég nagyok a tüszők, főleg a jobb oldali, úgyhogy közeleg az ovud. De az orvos nem mondott semmit?
2012. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kszi.Cisztám volt,azzal mentem vissza.szerencsére használt gyógyszer,már nincs.annyit mondott,lehet próbálkozni. :)
2012. febr. 17. 08:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!!A méhnyálkahártyád tökéletesen vastag egy estleges megtermékenyített petesejt befogadására a közeljövőben:-)Illetve mindkét petefészkedben van 1-1- érett petesejt,akár mindkettő ki is fog szabadulni.Ha szeretnétek babát,szerintem mindenképpen most lépjetek,és tegyetek az ügy érdekében.Még nem volt tüszőrepedésed,szerintem 1-2 nap múlva esedékessé fog válni.Remélem tudtam segíteni.:-)
2012. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszi.Sajna csak szombaton tudunk akciózni,az nem késő?Buta kérdés,de honnan tudod,hogy 1-2 nap?Még egyer köszi a válaszod :)
2012. febr. 17. 23:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!!!Biztosan nem tudom,de valószínűsítem a méh nyálkahártyája és a petesejtek mérete miatt.Ez a vastagságú nyálkahártya tökéletes befogadásra,innen tovább már nem valószínű,hogy tovább növekszik,csak akkor ha megtörténik a megtermékenyülés,és a beágyazódás.Természetesen ez lehet 2-3 nap is még,tehát szerintem nem késő akár a szombat sem.-)Egyébként is nem valószínű,hogy mindkét petesejt egyszerre fog kiszabadulni,és kiszabadulás után a petesejt is él még 24-48 órát.Így nagy valószínűséggel még a kiszabadulás után is sikerülhet a találka:-)A hímivarsejtek még ettől is tovább képesek élni a hüvelyben(akár 72 órát is)Remélem tudtam segíteni,és nem okoskodni akarok,csak gondoltam,a szakmámból adódóan igyekszem segíteni:-)(szülésznő vagyok,kicsit konyítok ehhez a dologhoz)Szép napot,és amikor tudtok,próbálkozzatok,nagyon szorítok,hogy sikerüljön:-)Tamy
2012. febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.cisztás voltam,szerencsére,eltűnt.augusztus óta próbálkozunk.Már jó lenn ha lenne valaki odabent :)
2012. febr. 18. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!