Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19. -ik napomon vagyok. jövő...

19. -ik napomon vagyok. jövő héte hétfőn(nem)kell megjönnie. még mindig érzem a nyomást a jobb petefészkemben, folyás viszont nincs.4-10-12-15. -ik napom együtt voltunk. lehetne baba?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem már 4 napja hogy késik szerencsére!Már vártam ezt az időt ugyanis mi 3 éve próbálkozunk!De nekem is folyamatosan görcsöl a hasam minhta megakarna jönni de ez kb egy fél óra aztán elmulik, folyásom az van a cickom fáj bár tesztet csináltam akkor mikor megkellett volna jönnie és sajnos negatív lett de remélem azért mert még korán csiáltam!Én szorítok neked és ma az lesz az első hogy én is veszek magne B6-ot olyan sokan mondták hogy az mindent megszüntet!
2008. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!nekem nem szúr csak nyomásérzésem van.múlt hét óta fáj a derekam és persze ez a nyomás de semmi több.a melleken sincs semmi változás(még szoptatok, bár az fura hogy jó egy hete kevesebbet kéri a csemetém)remélem ezekből a napokból valamelyik csak alkalmas volt arra hogy összejön a bébi!neked viszont gratulálok!
2008. ápr. 8. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!