Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek volt már olyan h...

Nektek volt már olyan h peteérés környékén 1 nap hevesen görcsölt a hasatok, annyira h mozdulni sem tudtatok? Lehet h beágyazódás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt már erős menstruáció jellegű fájdalmam. Peteérés környékén.


De a peteérés és a beágyazódás SOHA nem esik egybe. A kettő között minimum 7 max. 12 nap telik el.

2012. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor ne is reménykedjek?
2012. febr. 17. 20:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem.

Ha most van peteérésed, akkor most kell akciózni, "reménykedni" meg utána.

első

2012. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
peteérésem kedd körül volt... de csak pénteken tudtunk együtt lenni... nem tudom h ebből lehet-e valami... csak bízni tudok benne... és reménykedni.. Tegnap viszont nem tudom miért fájt annyira a hasam... Ráadásul most a folyás sincs meg, ami szokott lenni peteéréskor... kicsit fura most a testem, nem tudom mi van vele...
2012. febr. 17. 20:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha kedden volt peteérésed, akkor a pénteki együttléttel azt bőven lekéstétek.

A petesejt átlag élettartama 12-24 óra között mozog. (Egyes nőknél csak 6-18 óra)

Ha azt megelőző 3 napban voltatok együtt, akkor van esély.


Amúgy nem tudom mi alapján figyeled a peteérést, de én nem alapoznék "csak a fájdalomra", mert nekem pl gyakori, hogy a fájdalom után 2-3 nappal van csak peteérésem...

2012. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Annyira nem figyelgettem... mindig úgy volt, hogyha van a fehér folyás, akkor biztos peteérés... így mindig összehoztuk a babákat.. csak sajnos elvetéltem mindegyiknél. Ezért furi h ez most mi lehetett
2012. febr. 17. 20:59
 7/12 anonim ***** válasza:

akkor ez azt jelenti, hogy nem is kell annyira figyelgetni, hiszen összejön.


SAjnálom, hogy nem maradtak meg!


Kicsit illúzióromboló a kérdésem, de ezzel már kivizsgáltak?

Csak mert hja több baba is elment, akkor érdemes utána járni, van-e valami kézzel fogható oka, és talán orvosolni is lehet...


Sok sikert!

2012. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy... Volt kivizsgálás.. Velem minden rendben van. Volt párommal nem fértünk össze... De most reménykedek.. :) hátha... remény hal meg utoljára!! De akkor szerinted tényleg esélytelen most??
2012. febr. 17. 21:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint az "elment babák" még a régi kapcsolatban voltak?


Mert akkor ez itt egy teljesen új szitu valóban.


Hát mint írtam, a petesejt 24 óránál tovább biztosan nem bírja. Ha tényleg kedden volt pé, akkor maximum a keddet megelőző aktusokból lehet baba, átlag 3, max 5 napot bírnak ki a katonák várakozással. Tehát abban lehet reménykedni, ha előtte volt együttlét.


Ha pontosabban be akarod lőni a pé idejét akkor érdemes hőmérőzni, vagy ovu tesztet használni.


Viszont ha még nem próbálkoztok olyan régóta, akkor lehet, hogy jobb először szabadon együtt lenni, amikor jól esik!

2012. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Előzőből volt igen... Tervben van, de jön amikor jönni akar... Örülnék neki nagyon.. :D
2012. febr. 17. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!