Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fogamzásgátló abbahagyása...

Ha fogamzásgátló abbahagyása után rögtön teherbe esek, nagyobb az esélye h elvetélek? Ha igen mitől függ? Mi befolyásolja? Lindynette 20 at szedtem kb 5 évig

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor gyógyszert szedtél érzed hogy sokkal kevesebb a menstruációd nem fáj annyira stb... ez azért van mert nincs peteérésed és így csak kisebb mennyiségü nyálkahártyát épít a méhed. Ez az elsö pár alkalommal a gyógyszer után még vékonyabb lehet, így könnyebben elvetélhetsz. de nem feltétlen, és nem is tuti hogy megfogan elsöre.
2012. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyógyszer mellett estem teherbe.5évig szedtem.4kilós egészséges babám született!
2012. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszookat,olvasok ilyet is olyat is van akinek sikerül de sajnos van akinek elsőre nem marad meg és kicsit félek ha esetleg terhes lennék megmaradna e meddig kritikus az idő 12 hét kb?de olvastam olyat is h 5 hó-ban veszítette el a babát sajnos uh izgulok
2012. febr. 18. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Abbahagytam a gyogyszert, rogton tehres lettem, lanyom kozel 4 kilosan szuletett.
2012. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez bíztató:)Gratulálok:)
2012. febr. 18. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:

A második lányunk közvetlen a gyógyszer abbahagyása után fogant.


Mielőbbi babázást!!


Üdv:3 lányos

2012. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszike nagyon pozitívan állok a dologhoz remélem sikerül és nem várom 4.ére :)ja és gratulálok
2012. febr. 18. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!