Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy ittátok a cickafark...

Ti hogy ittátok a cickafark teát, és a barátcserje teát?

Figyelt kérdés

Hogy kell elkészíteni?

Milyen íze van?

Ízesítettétek valamivel?

Melyik mire jó?

Mennyire vált be?

Milyen gyorsan segített?

Lehet / Ti szedtetek mellette valami vitamint?

Mit gondoltok a grapefruit kúráról? (Minden nap eggyet kicsavarni)

Azt is lehet mellette?


2012. febr. 19. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 1/2 - 1/2 arányban cickafark-palástfű teakeveréket ittam az 1-2. hónapig. Az beállította a ciklusomat, mivel 30-42 napos volt előtte. Naponta 1x ittam.

A 3. hónapban kezdtünk próbálkozni, akkor peteérésig 200g cickafark, 50g komló, 50g édeskönyény keveréket ittam. Peteérés után 50 g apróbojtorján, 150 g palástfű, 100g rozmaringlevel keveréket napi 1x. Mellette a barnázásra enni kezdtem a barátcserje (Házibarát Zafir) kapszulát.

Azóta is a 2. teát iszom, mivel most 6 hetes vagyok. A barátcserjét abbahagytam, amit + lett a teszt. Úgyhogy nekem már az 1. hónabna sikerültm. Meg is lepődtem, hisz a rendszertelen ciklusom miatt több hónapra készültünk. Sok sikert neked!

2012. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babához!

Köszönöm válaszod!

Ezeket a füveket hol vetted? mennyibe kerül? és melyik mire jó? Milyen volt az íze?

2012. febr. 19. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:

A drogériában vettem, úgy kevertem, ahogy fent leírtam. Gyógynövényenként 200-500 Ft között van egy csomaggal.

Én kevés mézet teszek bele. Nagyon szeretem az ízét.

Sok sikert neked is!

2012. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Remélem nem bánja a kérdező, ha kérdezhetek én is, akkor ezek a keverékek hogy oszlottak meg egy nap? Ezt a keveréket előre megcsináltad, aztán kanalaztál belőle naponta? Mekkora kanállal, mennyit?

Köszi!

2012. febr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én előre összekevertem a két teafüvet, aztán naponta 1x 1 teáskanálnyit 3 dl vízzel forráztam, 10 percig állni hagytam, leszűrtem és úgy ittam kortyonként.
2012. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!