Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most mégis csak megtörté...

Akkor most mégis csak megtörtént a tüszőrepedés? Kérlek nézzétek meg?

Figyelt kérdés
Egy pár nappal ezelőtti kérdésemben nem akart feljebb menni a hőm az írták és én is úgy gondoltam hogy nem volt meg a tüsszőrepi.De most felszökött 3 tizedet akkor most mégis volt??? [link]
2009. jún. 5. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia sztem volt a görbéd alapján..
2009. jún. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem a 14. napon volt
2009. jún. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszike a választ.Most nagyon boldog vagyok. :))De miért csak 4 nap múlva kezdett el emelkedni a hőm.Nem értem.Ez nem baj?Máskor folyamatosan emelkedik.Ilyen még sosem volt.Akkor elvileg jókor voltunk együtt?
2009. jún. 5. 07:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok sztem igen mivel a sperma 48-72 óráig él valakinél tovább is...sok sikert remélem összejött...:-)
2009. jún. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, én már elvesztettem a bizalmamat a hőmérőzésben. Ha megnézed a babatervezők otthona honlapon a terhesgörbéket, hát van ott mindenféle szabálytalan. A végén mégis pozitív a teszt.
2009. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia kedves utolso válaszolo.

Én és néztem ott a görbéket van minden féle kacifántos hát milyenekből össze nem jött a baba nem semmi...

De azért jó látni...:-)

De pl van ami tök szabályos minden a helyén ugymond baba meg nem jött össze...Tényleg vannak érdekesek sőt az fogott meg a legjobban mikor együtt voltak és 5 napra rá volt péje és baba lett.:-)

2009. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!