Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Néhány napja olyan vagyok...

Néhány napja olyan vagyok mint a lufi. Fáj a petefészkem és a hasam fel van puffadva. Lehet cisztám van? Vagy megváltozott a hormonháztartásom?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve. A következők a tüneteim. kb egy hét van a nem várt mensiig. de néhány napja olyan vagyok mint a lufi. Fáj a petefészkem és a hasam fel van puffadva, meg mintha tényleg egy lufi nyomna ott bennt. 10 éve műtöttek egy focilabda nagyságú cisztával. Az okozott ilyen tüneteket.De az egyértelműen a tabitól volt. Mióta nem szedem(2 éve)abszolút nincs cisztám. Az orvosom is megerősítette. 6 hete szintén voltam nála és azt mondta minden rendben.Egy hete volt pém. A hőm és a nyákom szerint is.Cisztám meg ugye mindig félidőben volt. Már arra is gondoltam lehet hogy sikerült és a megváltozott hormonok okozzák ennyivel a pé után? Most teljesen el vagyok kenődve. Nem is azért hogy tán a baba nem jött össze, mert nem sikerülhet rögtön, hanem azért mert lehet hogy mégse vagyok rendben?
2008. ápr. 8. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
HA elmarad a menszid tesztelj, ami reméljük pozitív lesz. Ha viszont negatív spuri a dokihoz! Mióta érzed ezt?
2008. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lufit 2 napja. Előtte két napig pedig erős petefészek görcseim voltak
2008. ápr. 8. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi! nekem is ilyen tüneteim vannak, kétszerakkora a hasam, és feszül... Ne kenődj el! lehet, hogy baba miatt van. Várd meg türelmesen a mensi idejét, tesztelj, és ha nem múlna semmi, menj dokihoz!
2008. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok most már pár napja ugy fel vagyok puffadva!

Remélem hogy babásak leszünk:DD!

2008. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!