Ki tesztel a héten?

Figyelt kérdés
Mikorra "nem" várjátok a menstruációt? Éreztek valamit?
2012. febr. 20. 09:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
Én szombat reggelre tervezem a tesztet, akkor leszek a 13-14. dpo-n. Tüneteim nincsenek.
2012. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
24-én kell megjönnie elvileg. Már több, mint egy hete mellfájdalom, mindjárt megjön érzés. Az utóbbi néhány napban feszült hangulat és farkasétvágy. Ez PMS is lehet, szóval nem tudom. Te érzel valamit? Vagy nálad is csak a PMS-re utaló jelek vannak?
2012. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Akkor neked is 26-ra nem kellene megjönnie? Én is ott körül fogok szerintem. Nem hiszem, hogy kibírnám a Hétfőt :D
2012. febr. 20. 09:27
 4/61 A kérdező kommentje:

Én nem érzek semmit. :( Menstruáció előtt nekem is szokott PMS jelentkezni. (A párom onnan tudja, hogy nemsokára menstruálok. :D ) Bár csak a várt előtt 1-2 nappal szokott jelentkezni, úgyhogy még van egy pár napja :D

Mikor fogsz tesztelni?

2012. febr. 20. 09:33
 5/61 anonim ***** válasza:
Hát 24-én még nem tesztelek, kivárok 27-ig és akkor:)) Akkorra már biztosnak kell lennie az eredménynek. Vagy megjön, vagy lesz két csík:))
2012. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

DE inkább a két csík :D

Velem csak az a gond, hogy iszonyatosan türelmetlen vagyok. Peteérés óta alig telnek a napok... Lehet, hogy én nem bírok várni addig, hogy megjön vagy sem.

2012. febr. 20. 09:47
 7/61 anonim ***** válasza:
Áááá, nem csak Te vagy türelmetlen. 24.ig még rohadt sok idő van, főleg 27-ig:DDD De úgyis tudom, hogy csak lövögetném el a teszteket feleslegesen:DDD Szóval muszáj lesz kivárnom ezt a 27-et:))
2012. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 22-23 körül kéne nem megjönnie.

Teszteltem ma,mert nem bírtam,persze, tök negatív:)

Érzések: csak a szokásos,mensi előtti.


Észrevettétek már,hogy ha elég sokáig néztek egy nega tesztet, elkezdtek valami halvány második csíkot látni?:)

2012. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Valakinek már a nem várt előtt három nappal + a teszt! Bár az is lehet, hogy -, és akkor még jobban idegesíted magad. Lehet igazad van, hogy később tesztelsz :) Mióta próbálkoztok?
2012. febr. 20. 09:58
 10/61 A kérdező kommentje:
Azt olvastam itt, hogy volt olyan, aki eltette a tesztjeit (a negatívakat), és bizonyos napokkal később elővette és nézegette, és + lett. Állítólag csak öt percig ad pontos eredményt, utána már nem biztos, hogy a pozitív tényleg pozitív. Bár ezeket biztos hogy jobban tudjátok nálam. Én még ugyanis soha nem csináltam tesztet.
2012. febr. 20. 10:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!