Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén lehet pozitív...

Terhesség esetén lehet pozitív az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel hogy korai peteérésem volt (7.ciklusnap), és sikerült a megtermékenyülés, ettől függetlenül lehet ciklus 19.napján pozitív az ovulációs tesztem? És akkor az mit jelent, második peteérést, vagy csak a terhesség miatt lesz pozitív?

2012. febr. 20. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Reggeli vizeletből csináltad? Vagy délutániból?

Lehet késői peteérésed is.

( Az lh tesztet lehet joslótesztnek is használni, úgy mint a hcg tesztet, és ha mindennap erősödik a második csík akkor valószínű, h babás vagy. De reggeli vizeletből kell csinálni a jóslót. )

2012. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Délutánból csináltam, de elég koncentrált volt, (mert 3 napja nem bírok enni-inni,) 32-34 naposak a ciklusaim, úgyhogy ilyenkor szokott lenni ovum, csak hónap elején is olyan volt mintha peteérésem lenne (hülye fejjel akkor nem teszteltem) ezért gondolkoztam el, hogy ha akkor sikerült volna teherbe esni, akkor most vajon pozi lenne-e az ovuteszt vagy sem.
2012. febr. 20. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha teherbe estél volna akkor pozitív lehetne a jósteszt már.

De kevésbé hiszem h 7.nap ovulációd lett volna.

Én is szoktam néha a ciklus elején olyasmit érezni,de mégis mindig a 15. napon ovulálok.

2012. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkoris működhet jóstesztként az ovuteszt ha nem reggeliből van, hanem (koncentrált) délutániból?

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. febr. 21. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem akkor csak ovutesztként használható.
2012. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 32 naposak a ciklusaid, akkor kizárt, hogy 7-én legyen peteérésed. A 19-ei peteérés az sokkal valószínűbb. Számolj vissza 14-et a ciklus hosszából és adott lesz az ovuláció napja...
2012. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem pl 27-28 napos normál ciklusaim vannak és most megnéztem ovu teszttel és peteérésem van a 7. ciklusnapom!
2012. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!