Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a pecsételő vérzés...

Milyen a pecsételő vérzés beágyazódáskor?

Figyelt kérdés
Mennyisége? Milyen az állaga, színe? Más mint a menstruáció kezdete? Nekem kb lenne még 5 napom mensesig de most elkeztem egy picit vérezni, nemtudom, hogy most meg fog e jönne vagy netán ez a pecsételő vérzés lenne. Van egy kis menstruációs fájdalmam is, nem olyan erős de azért érzem. Ezt sem tudom eldönteni, hogy melyiktől van... Menstruációkor van, hogy nagyon erős fájdalmaim vannak de olyan is van, hogy nem érzek semmit. Szerintetek?
2012. febr. 20. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem pár percig (2-3) tartott és nem volt erőteljes erős vér színe :)
2012. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jah lemaradt hogy mensi előtt másfél héttel jött és görcsöltem is picit. :)
2012. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Sajnos, azóta már kiderült, hogy mensi. :( Fogalmam sincs miért jött ilyen korán...
2012. febr. 21. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!