Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma is bizsergett a jobb...

Ma is bizsergett a jobb mellbimbóm, és anyatej szerű előváladék is jön, az viszont a bal mellbimbómból. Ez minek a tünete lehet?

Figyelt kérdés
Terhes biztos nem vagyok, mivel szombaton lett vége, bár meglepődtem, mert eddig mindig 2 napot pluszba rá szoktam számolni, de most a 4. nap után hirtelen vége is lett, utána már csak egy kisebb barna foltot tapasztaltam, és kész. Szerintetek ez mi lehet?
2008. ápr. 8. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy előtejed van,bár lehet,hogy baba van,mert az írtad,hogy nem olyan a mensid amilyen lenni szokott.Én csinálnék egy tesztet,de akármi is az eredmény,én elmennék dokihoz a melled miatt.
2008. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ez valamilyen hormonproblémára utal, úgyhogy mindenképpen doki.
2008. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én tesztet vennék.De szerintem ha baba ha nem akkor sem jo ha tej jön a melledből.
2008. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előtej simán lehet anélkül is hogy terhes lenne valaki. Akkor pedig dokihoz kell menni. Van egy távoli ismerősöm, akinek hormonális gondjai voltak és rendesen folyt a teje!

Derítsd ki mi ez. Én a helyedben vennék azért egy tesztet, de ha nem marad abba ez az előtej szerű dolog, menj el dokihoz. Lehet hogy nem lesz semmi komoly.

2008. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem baba!menj orvoshoz a melleiddel kapcsolatban.ez nem játék!
2008. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is jön a mellemből tej szerű valami, elmentem orvoshoz és kiderült hogy a prolaktin hormonom volt magas, ami gátolja a teherbeesést.Kaptam rá gyógyszert.
2008. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ma elmentem a nőgyógyászomhoz, megviszgált és elmondtam a problémáimat. Végzett egy alapos uh-s vizsgálatot a melleimen is és nem talát semmit. Azt mondta, hogy ez az előtej dolog ez normális, de ha lehet ne nyomkodjam. A többi vizsgálat eredménye 2 hét múlva várható!
2008. ápr. 9. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!